‘The New Mutants’ Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

Yıllardır ertelenen X-Men spin-off'u The New Mutants filminden yeni fragman yayınlandı.

X-Men çizgi serisinin son uyarlama yapımı olan The New Mutants (Yeni Mutantlar)'ın çekimleri 2017 yılında başlamıştı ancak sürekli olarak farklı sebeplerden dolayı erteleniyordu. Disney ve Fox'un birleşmesinin ardından bir türlü The New Mutants filmi netliğe kavuşamıyordu. Sonunda yeni paylaşılan fragman ile filmin vizyonda tarihi konusunda da nihai bir karara varılmış görünüyor.

Sürekli ertelenen ve bazı sahneleri yeniden çekilen filmin yönetmen koltuğunda, orijinal versiyonda olduğu gibi Josh Boone yer alıyor.

Erteleme kararlarından önceki versiyonu ile sunulması beklenen film, X-Men serisinin on birinci filmi olacak. Filmin yayınlanan iki buçuk dakikalık fragmanında 5 yeni mutant bir mekânda kapalı tutuluyor. Tutuldukları bu yerde güçlerini deneyen mutantlar, bir yandan da buradan kurtulmaya çalışıyorlar.

The New Mutants Filminin Fragmanı

The New Mutants filminin oyuncu kadrosunda, son zamanlarda oldukça adından söz ettiren isimler yer alıyor, Başrollerde Peaky Blinders dizisinden tanıdığımız Anya Taylor-Joy, Game of Thrones'un yıldız oyuncularından Maise Williams, Stranger Things'ten tanıdığımız Charlie  Heateon, The Originals ile bilinen Blu Hunt ve Trinkets dizisinden hatırladığımız Henry Zaga yer alıyor. Bu isimlere Happy Anderson, Alice Braga ve Antonio Banderas eşlik ediyor.

The New Mutants (Yeni Mutantlar) filmi 3 Nisan 2020 tarihinde sinemalardaki yerini alacak.

Yorumlar