The Other Lamb Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

Polonyalı yönetmen Malgorzata Szumowska’nın The Other Lamb filminden yeni fragman yayınlandı.

Daha önce W imie…, Cialo ve Twarz gibi filmleri yöneten; başta Berlin Film Festivali olmak üzere birçok uluslararası film festivaline katılan ve ödülle kazanan Polonyalı yönetmen Malgorzata Szumowska’nın yeni filmi The Other Lamb’tan yeni bir fragman yayınlandı. The Other Lamb filmi dünya prömiyerini 44. Toronto Film Festivali’nde yapmış ve oldukça sevilmişti.

The Other Lamb Filminin Konusu

The Other Lamb filmi kadınlardan oluşan ve medeniyetten uzakta ilkel şekilde yaşayan bir tarikatın hikayesini anlatıyor. Shepherd yani çoban lakaplı bir lider ile birlikte hareket eden bu tarikatta doğup büyüyen bir kadın ise hikayenin merkezinde yer alıyor. Hikayenin merkezindeki kadın karakter zamanla Shepherd’ı ve ve tarikatı sorgulamaya başlıyor.

The Other Lamb Filminin Kadrosu ve Vizyon Tarihi

The Other Lamb filminin başrolünde daha önce The Killing of a Sacred Deer filminde seyrettiğimiz Raffey Cassidy yer alıyor. Filmde Cassidy’e Michiel Huisman, Denise Gough, Kelly Campbell, Eve Connolly, Isabelle Connolly, Ailbhe Cowley ve Irene Kehler eşlik edecek. The Other Lamb filmi 3 Nisan itibariyle vizyonda ve dijital platformlarda gösterilmeye başlanacak. 

The Other Lamb Filminin Fragmanı

Yorumlar