The Predator Beyaz Perdeye Geri Dönüyor!

Korku, aksiyon ve bilim kurguyu başarılı bir şekilde harmanlayan Predator filmi beyaz perdeye geri dönüyor.

Yönetmen koltuğunda Iron Man 3, Kiss Kiss Bang Bang filmleri ile başarılı yakalayan Amerikalı yönetmen Shane Black yer alıyor. Black, hikayeye yepyeni bir boyut getirerek filmin yardımcı senaristliğini de üstleniyor.Arnold Schwarzenegger'in ilk defa Orta Amerika ormanları boyunca kendisini ve yoldaşlarını avlayan öldürücü bir uzaylı yaratıkla yüzleşmesinden otuz bir yıl sonra, Predator serisi tekrar gündeme getiriliyor.

Predator, tehdit altında olan insan ırkını, ölümcül Predator ırkından korumaya çalışan bir ekibin mücadelesini anlatıyor. Küçük bir çocuğunun yaptığı yanlışlık, evrenin en ölümcül avcıları olan Predator ırkının gezegene geri dönmesine neden olur. Onlar artık hiç olmadığı kadar güçlü, zeki ve ölümcüldür. Irk kendilerini diğer türlerden topladıkları DNA örnekleri ile oldukça geliştirmiştir. İnsanlık büyük bir tehlike ile karşı karşıyadır. İnsan ırkının sona ermesini ise sadece eski askerler ve hoşnutsuz bir fen öğretmeninden oluşan uyumsuz bir ekip engelleyebilir. 

Filmin göz dolduran kadrosunda Boyd Holbrook, Olivia Munn, Sterling K. Brown, Jacob Tremblay, Thomas Jane, Keegan-Michael Key, Trevante Rhodes, Alfie Allen, Yvonne Strahovski gibi isimlerin yer alıyor.

The Predator,  14 Eylül tarihindeTME dağıtımı ile izleyicisiyle buluşmaya hazır.

 

Yorumlar