The Sandman’in Audible Uyarlamasından Tanıtım Videosu Yayınlandı

The Sandman’in Audible Uyarlamasından Tanıtım Videosu Yayınlandı

DC, The Sandman’in Audible'de yayınlanacak olan sesli dinleti uyarlamasından yeni tanıtım videosu yayınlandı. The Sandman’in Audible uyarlaması 15 Temmuz'da.

Audible ve DC Entertainment, Neil Gaiman'ın kaleme aldığı çizgi roman serisi The Sandman'in sesli kitap uyarlamasından yeni fragman yayınlandı. DC'nin yayınladığı fragmanda Dreams'in kız kardeşi Death'i 2 Broke Girls ve Thor'dan tanıdığımız Kat Dennings ve Morpheus'u James McAvoy  seslendiriyor.

Sandman çizgi romanından uyarlanan yapımın hikaye anlatıcılığını serinin yazarı olan Neil Gaiman üstleniyor. The Sandman’in Audible uyarlamasında Dirk Maggs, yazar, yönetici yapımcı ve yönetmenlik gibi görevleri üstleniyor.

The Sandman’in Audible Uyarlamasında;

Rüyaların, hikayelerin ve hayal gücünün ölümsüz kralı Morpheus, krallığından çekilip hain bir tarikat tarafından Dünya’ya hapsediliyor. Nihayet kaçmadan önce burada on yıllar boyunca kalan Morpheus, eski gücüne kavuşmak ve yokluğunda bozulan hakimiyetini yeniden toparlamak için üç şeyi geri almalıdır. Bu sebeple cehenneme iner ve Lucifer ile yüzleşir.
DC'nin The Sandman’in sesli dinleti uyarlaması 15 Temmuz 2020 tarihinde Audible üzerinden dinleyicileri ile buluşacak.

The Sandman’in Audible Tanıtım Videosu

Sesli dinleti uyarlaması The Sandman'de James McAvoy (Morpheus) ve Kat Denning'de (Death) seslendirme kadrosunda eşlik eden diğer oyuncular arasında Josie Lawrence (Mad Hettie), Miriam Margolyes (Despair), Samantha Morton (Urania Blackwell), Bebe Neuwirth (The Siamese Cat) ve Michael Sheen (Lucifer), Taron Egerton (John Constantine), Andy Serkis (Matthew the Raven), Riz Ahmed (Corinthian), William Hope (Doctor Destiny) gibi isimler yer alıyor.
DC'nin The Sandman’in sesli dinleti uyarlaması 15 Temmuz'da yayınlanacak.

Kaynak: https://bleedingcool.com/tv/the-sandman-audible-trailer-teases-james-mcavoys-morpheus-aka-dream/

Yorumlar