The Shining Filminin Devamı Doctor Sleep'ten Fragman

Stanley Kubrick efsanesi The Shining’in devam filmi geliyor.

Sinema tarihinin en kült filmlerinden olan; gerilim-korku türünün başı çeken filmlerinden 1980 tarihli The Shining (Cinnet) filminin devamı geliyor. Jack Nicholson’ın olağanüstü oyunculuğu ile hatırlanan ve büyük usta Stanley Kubrick’in en iyi filmleri arasında yer alan The Shining’in devam filminin ismi Doctor Sleep olacak. Yeni filmden ilk fragman da paylaşıldı.

 

Doctor Sleep Filminin Konusu ve Oyuncuları

Doctor Sleep filminin The Shining’in devam filmi olmasının sebebi orijinal filmdeki çocuk karakter olan Danny Torrence’ın ya da “redrum çocuk”un yetişkinlik yıllarını anlatacak olması. Jack Nicholson’lu The Shining’in ardından; devam filmi de Ewan McGregor’lu Doctor Sleep olarak anılacağa benziyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda en son The Haunting of Hill House dizisi ile tanınan Mike Flanagan oturacak. Bakalım Flanagan; Kubrick’ten devam eden bir süreci nasıl idare edecek. Filmin diğer önemli oyuncuları ise Rebecca Ferguson ve Jacob Tremblay.
 

Doctor Sleep Filminin Vizyon Tarihi

The Shining filminin devam filmi olma özelliğini taşıyan Ewan McGregor’lu Doctor Sleep filminin açıklanan vizyon tarihi 22 Kasım 2019. Filmin ülkemizde de aynı gün vizyona girmesi bekleniyor.
 
Doktor Uyku

Doktor Uyku

Vizyon Tarihi: 21 Kasım 2019
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar