The Suicide Squad Filminin Setinden İlk Fotoğraflar

The Suicide Squad Filminin Setinden İlk Fotoğraflar

Suicide Squad filminin Panama’daki setinden ilk fotoğraflar paylaşıldı.

Margot Robbie’nin başrolde yer aldığı Birds of Prey (Yırtıcı Kuşlar) filminin geçen hafta başlayan vizyon macerası devam ederken 2016 tarihli Suicide Squad filminin devamı niteliğinde olan The Suicide Squad (Suicide Squad 2) filminin Panama’da devam eden çekimlerinden ilk görseller yayınlandı. İlk görseller karakterler ve kostümler hakkında önemli bilgiler veriyor.

Karşımızda Farklı Bir Harley Quinn Var

Suicide Squad ve Birds of Prey filmlerinde Harley Quinn karakterine hayat veren Margot Robbie’nin serinin üçüncü filmi diyebileceğimiz The Suicide Squad filminde nasıl bir karaktere bürüneceği merak konusu. Setten yayınlanan ilk görsellere baktığımızda Quinn’in tarzının diğer iki filmdekinden birhayli farklı olduğu görülüyor. Margot Robbie’nin yeni filmdeki imajı kırmızı ve siyah çizgilerle çizgi romanlardaki versiyonuna benziyor.

Ibris Elba; The Suicide Squad Filminde Hangi Karakter Olacak

The Suicide Squad filminin setinden yayınlanan fotoğraflarda karşımızda sadece Margot Robbie yoktu. Robbie’nin yanısıra Peacemaker karakterini canlandıracak olan John Cena da karşımıza çıktı. Filmin bir diğer yıldız ismi olan Idris Elba’nın filmde hangi karakteri canlandıracağı henüz bilinmiyor.

The Suicide Squad: İntihar Timi

The Suicide Squad: İntihar Timi

Vizyon Tarihi: 06 Ağustos 2021
Yönetmen:

Yorumlar