The Umbrella Academy’nin 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

The Umbrella Academy’nin 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Netflix’ in popüler dizisi The Umbrella Academy’nin merakla beklenen ikinci sezon fragmanı yayınlandı.

Netflix’ in sevilen dizisi The Umbrella Academy ilk sezonundan itibaren geniş bir kitle elde etmişti.  Yeni sezonu ile bu ay içersinde seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan dizinin merakla beklenen fragmanı nihayet yayınlandı. Gerard Way’ in çizgi roman serisinden uyarlanan yapım koronavirüs pandemisine rağmen ertelenmeden sevenleri ile buluşacak. 

The Umbrella Academy kadrosunda Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Cameron Britton ve Marj J. Blige gibi yıldız isimlere tekrardan yer verecek. ComicBook.com ile röportaj yapan dizinin bestecisi yeni sezonda izleyici ilk sezondan çok daha iyi şarkıların beklediğini dile getirdi. Yaptığı bu açıklama dizinin hayranlarını bir hayli heyecanlandırmış olmalı. 

Hargreeves ailesi kendilerini 1960'larda Dallas'ta bulur ve burada başka bir kıyametle yüzleşmek zorundadırlar. Birinci sezonun finalindeki olaylardan sonra aile zamanla koptu ve hepsi çok farklı bir yaşam sürmeye başladı. Klaus şimdilerde bir tarikatın lideri, Diego bir akıl hastanesinde ve Allison ise sivil haklar hareketine karışmış gibi görünüyor. Ama kaçındıkları kıyamet yine de gerçekleşecek. Bu yüzden yeniden bir araya gelmeli ve dünyayı kurtarmak için nasıl bağlantılı olduklarını anlamaları gerekiyor.

The Umbrella Academy Fragmanı:

Universal Content Productions tarafından Netflix’e özel olarak tasarlanan dizi The Umbrella Academy, 31 Temmuz tarihinde sevenleri ile buluşacak.

The Umbrella Academy

The Umbrella Academy

Yayın Durumu: Yeni Sezon Bekleniyor
Yönetmen:

Yorumlar