The Walking Dead Filmi Geliyor

The Walking Dead Filmi Geliyor

The Walking Dead dizisi başrolde Andrew Lincoln ile beyazperdeye taşınıyor.

Dokuz sezondur devam eden ve dünyayı ele geçiren bir zombi salgınında hayatta kalıp yeniden medeniyet kurmaya çalışan insanların hikayesini anlatan, tarihin en çok izlenen dizilerinden olan The Walking Dead; film olarak beyazperdeye uyarlanacak. Yapılan açıklamaya göre filmin başrolünde de dizideki gibi Rick Grimes rolüyle Andrew Lincoln olacak.

 

Andrew Lincoln ve Rick Grimes; The Walking Dead’e Dönüyor

Milyonlarca hayranı olan The Walking Dead dizisinin dokuzuncu sezonunun ardından geleceği epey merak ediliyordu. Dizinin hayranlarının epey özlediği Andrew Lincoln’ün The Walking Dead’e döneceği Universal Pictures tarafından bir tweet ile açıklandı. Ancak Lincoln diziye değil The Walking Dead filmine dönüyor. Film hakkında henüz başka hiçbir detay paylaşılmadı.

The Walking Dead Dizisi Kaldığı Yerden Devam Edecek

The Walking Dead filminin çekilmesi dizinin hikayesini kesinlikle etkilemeyecek. 10. sezonu ile devam edecek olan dizinin ilerleyen yıllarda yeni sezonlarıyla da ekranlarda olma ihtimali var. Ancak 10. sezonun Danai Gurira’nın Michonne karakteri ile son sezonu olacağı konuşuluyor. Uzun yıllardır The Walking Dead ailesi ile birlikte olan Gurira bu sezonun ardından diziye veda edebilir.
 
The Walking Dead

The Walking Dead

Yayın Durumu: Yeni Sezon Bekleniyor

Yorumlar