The Walking Dead’ in 10. Sezonu Ekim Ayında Türkiye’de

The Walking Dead’ in 10. Sezonu Ekim Ayında Türkiye’de

Whisperer’ların bölgesindeki hikaye kaldığı yerden devam edecek.

Tüm dünyada yeni sezonu merakla beklenen The Walking Dead dizisi kaldığı yerden devam etmek için geri sayıma başladı.  Dizi, ülkemizde D-Smart, BluTV, Tivibu gibi platformlar üzerinden izlenebilecek FX kanalında, 7 Ekim Pazartesi akşamı yayına girecek.

 

 

Robert Kirkman’ ın çizgi romanından beyazperdeye aktarılan dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Norman Reedus, Ross Marquand, Tom Payne, Danai Gurira, Avi Nash, Nadia Hilker, Xander Berkeley, Khary Payton, Jeffrey Dean Morgan, Samantha Morton ve Ryan Hurst tekrar seyirci karşısına çıkacak.

The Walking Dead’ in 10. Sezonunda Neler Olacak?

Alpha’nın korkutan güç gösterisinin hemen ardından, kendilerine verilen yeni sınırları kabul eden topluluklar, bir tarafran da kaçınılmaz savaş için hazırlanmaktadırlar. Öncekilerden çok farklı olan ve zombi gibi davranarak hayatta kalmayı başaran Whisperer’ların zombilerle beslenen gücü, hayatta kalanların korkularını daha da arttıracak. Giderek yükselen paranoya, propaganda, gizli ajandalar ve iç çekişmeler hem bireyleri hem de toplulukları test ederken ölülerle dolu bir dünyada, medeniyetin bir geleceğinin olup olmadığı ise halen belirsizliğini koruyor.
The Walking Dead

The Walking Dead

Yayın Durumu: Yeni Sezon Bekleniyor

Yorumlar