The Walking Dead Yönetmeninden Sezon Final Açıklaması

The Walking Dead Yönetmeninden Sezon Final Açıklaması

The Walking Dead Dizisinin Yönetmeni, Ertelenen Sezon Finali İle İlgili Sürpriz Açıklamalarda Bulundu.

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan The Walking Dead dizisinin yönetmeni Greg Nicotero, 10.sezonun henüz yayınlanmayan finali hakkında açıklamalar yaptı.

The Walking Dead Sezon Finali Heyecan Verici Olacak

Yönetmen, sezon finalinin oldukça heyecan verici olduğunu ve izleyenleri hayrete düşüreceğini belirtti. FANDOM ile yaptığı röportajda dizinin yönetmeni Nicotero, sezon finali hakkında birkaç detay paylaştı. Yönetmen için 10.sezonun final bölümü, sezonun en sevdiği bölümlerinden bir tanesi. Bölümün içeriği ile ilgili Nicotero, "Ele alınan bir çok karakter hikayesi var. Bu bölümde küçük bilgi parçaları alacaksınız ve o bölümü bitirip, hızlıca sonraki bölüme başlamak isteyeceksiniz. Daryl, Negan, Beta ve Carol'la çok şey ele alıyoruz." dedi.  10. sezonun başında diziden ayrılan Maggie karakterinin geri dönüşü hakkında da şu ifadelerde bulundu: “Bence Maggie'nin geri dönüşünün finalde olduğu ortaya çıktı ve 11. sezonda bunu çok iyi telafi edeceğiz. Bunun hakkında konuşamamak benim için biraz üzücü. Çünkü finalin son iki dakikası, insanların ağızlarını açık bırakacak.” dedi.

The Walking Dead Sezon Finali Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizinin 10.sezon finalinin 12 Haziran 2020 tarihinde yayınlanması planlanıyordu ancak koronavirüs salgını nedeniyle post prodüksiyon çeşitli engellerle karşılaştı ve son bölüm yayınlanamadı. Henüz AMC, sezon finalinin ne zaman yayınlanacağına ilişkin bir açıklama yapmadı. 10. Sezonun son bölümü 5 Nisan’da “The Tower” adıyla yayınlanmıştı. Sezon finali bölümünün ne zaman yayınlanacağının bilinmemesi gibi, 11.sezona ilişkin de belirsizlikler mevcut. Sezon finalinin sonbahar aylarında yayınlanması planlanırken; salgının kontrol altına alınması ve uygun koşulların oluşması durumunda 11.sezonun kış aylarında seyirciyle buluşabileceği tahmin ediliyor.

The Walking Dead

The Walking Dead

Yayın Durumu: Yeni Sezon Bekleniyor

Yorumlar