The Witcher’ ın 2. Sezonunda Game of Thrones’ un Hangi İsmi Yer Alacak

The Witcher’ ın 2. Sezonunda Game of Thrones’ un Hangi İsmi Yer Alacak

Netflix’ in büyük beğeni toplayan dizisi The Witcher, yeni sezonunda Game of Thrones’ un gözde oyuncularından birini de kadrosuna dahil etti.

Andrzej Sapkowski’ nin kaleme aldığı, Netflix platformu üzerinden yayın hayatına başlayan The Witcher dizisi ilk sezonu ile büyük bir beğeni toplamıştı. Hikaye anlatımı çok eleştirilen dizi ikinci sezon onayını çok geçmeden almıştı.

İkinci sezonu merakla beklenen The Witcher’ ın hikayesi kaldığı yerden devam edecek. Redanian Intelligence’ın yaptığı habere göre The Witcher dizisinin ikinci sezonunda Game of Thrones’un sevilen oyuncusu Kristofer Hivju, Nivellen rolü ile seyirci karşısına çıkacak.

The Witcher’ın ikinci sezonunda kadroya katılacak oyuncuların listesine eriştiklerini iddia eden Redanian Intelligence, Kristofer Hivju’nun oynayacağı rolün 'Nigel' kod adıyla yer aldığını belirtti. Rolün açıklamasından yola çıkan Redanian Intelligence, bu açıklamanın Nivelle karakteriyle örtüştüğünü ve böyle bir çıkarımda bulunduklarını da ekledi.

Redanian Intellegence’ın yaptığı açıklamaya göre Nigel (Nivellen); karizmatik, esprili ve eğlenceli bir adam. Kendisi, soylu bir aileden geliyor ve geçmişte işlediği suçlar yüzünden lanetlenmiş. Rol; fiziksel olarak zahmet isteyen bir rol şeklinde tanımlandı.

Kaynak

Yorumlar