Thor: Love And Thunder En İyi Senaryoya Sahip

Thor: Love And Thunder En İyi Senaryoya Sahip

Chris Hemsworth: Thor: Love and Thunder filmi için yıllardır okuduğum en iyi senaryoya sahip dedi

Marvel Evreni'nin sevilen karakterlerinden birini canlandıran Chris Hemsworth, gelecek filmi olan Thor: Love and Thunder hakkında konuştu. Netlix'te Cuma günü (24 Nisan) yayında olacak filmi Extraction filmi için röportaj veren Hemsworth, Thor: Love and Thunder filmi için "Son yıllarda gördüğüm en iyi senaryoya sahip."dedi.

Thor: Love and Thunder'ın yönetmenlik koltuğunda ise Thor: Ragnarok filminin de yönetmenliğini yapmış olan Taika Waiti üstleniyor. Chris Hemsworth The Philadelphia Imquirer ile yaptığı konuşmada Thor: Love and Thunder filmi hakkında şunları dile getirdi: "Yıllardır okuduğum en iyi senaryo. En aşırı ve en iyi haliyle bu Taika'ya ait. Eğer okuduğum versiyon çekilecek olan olursa fazlasıyla çılgınca olacak demektir." Filmin yönetmenlik koltuğunda oturan Waiti daha önce yapmış olduğu bir canlı yayında  söylediğine göre Thor: Rahnarok filminin Love and Thunder'ın yanında çocuk oyuncağı kalacağı yönündeydi.Ve şu cümleleri de ekledi: "Bu film tıpkı 10 yaşındaki çocuklara filmde neler olması gerektiğini sormuşuz ve her şeye evet demişiz gibi hissettiriyor. Eğer çizgi romanları okuduysanız uzay köpek balıklarını bilirsiniz. Tek söyleyebileceğim şey bu."

Thor: Love and Thunder oyuncu kadrosunda Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Natalie Portman ve Christian Bale yer alıyor. Christian Bale'ın karşımıza Beta Ray Hill veya Dario Agger rolü ile çıkabileceği tahmin ediliyor.

Thor: Love and Thunder vizyon tarihi ise 18 Şubat 2022.

Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder

Vizyon Tarihi: 06 Mayıs 2022
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar