Thor’un Yeni Filmi İle İlgili İlk Detaylar

Thor’un Yeni Filmi İle İlgili İlk Detaylar

Marvel’ın sevilen süper kahramanı Thor’un yeni filmi ile ilgili ilk detayları paylaşıldı.

Marvel’ ın en çok beklenen filmlerinden olan Thor: Love and Thunder filmi ile ilgili detayları paylaşılmaya devam ediyor. Senaristliğini ve yönetmenliğini üstlenen Taika Waititi, sosyal medya hesabı üzerinden açtığı canlı yayın ile ilk detayları sinemaseverler ile paylaştı.

Yeni Thor filmi ile ilgili konuşan Waititi, "Yeni filmde işleri artık çok abartıyoruz, ancak bunu olabilecek en iyi şekilde yapacağız. Ragnarok bile Love and Thunder'ın yanında sıradan, çok 'güvenli' bir film gibi kalacak. Yeni film, sanki 10 yaşında çocuklara filmde neler görmek istediklerini sormuşuz ve söyledikleri her şeye evet demişiz gibi hissettiriyor." diyerek heyecanı ikiye katladı. Kullanıcılardan gelen sorulara da kısaca cevap vermeye çalışan yönetmen Avengers: Endgame filminde gördüğümüz şişman Thor’dan eser kalmadığı bilgisini de yer verdi.

Çizgi romanlarda karşımıza çıkan Beta Ray Bill karakteri için net bir bilgi olmadığına değinene Taika Waititi, popüler karakter Silver Surfer’ın da bu yeni filmde yer almayacağını da doğruladı. Filmin bir diğer sevilen karakteri Korg'un da geri döneceğini hatta çok önemli bir rol üstleneceğini de sevenleri ile paylaştı.

Thor: Love and Thunder filminin oyuncu kadrosuna dahil olan Christian Bale’ in kötü bir karakter ile izleyici karşısına çıkacağını daha önce açıklayan yönetmen gelen soruları yanıtsız bırakmayı tercih etti. Chris Hemsworth ve Natalie Portman başrollü film 2022 yılının Şubat ayında meraklıları ile buluşacak. 

Yorumlar