Three From Hell’den İlk Fragman Paylaşıldı

Rob Zombie’ den yeni film Three From Hell'den ilk fragman yayınlandı.

2003 yılında House of 1000 Corpses filmi ile sinema dünyasına giriş yapan Rob Zombie’ nin yeni filmi Three From Hell’den fragman paylaşıldı. İlk filminde şiddet sahneleri ile eleştiriye maruz kalsa da kendisine ciddi bir hayran kitlesi yaratmayı başarmıştı. Sonrasında devam filmi olarak çektiği The Devil’s Rejects ile çok daha fazla ilgi gördü. Serinin üçüncü filmi Three From Hell olacak.

 

Three From Hell Kadrosunda Kimler Var?

Sheri Moon Zombile, Bill Moseley ve Sid Haig, önceki serilerden hatırladığımız rolleri Baby, Otis ve Captain Spaulding ile tekrar karşımıza çıkacaklar. Kadroda ayrıca Danny Trejo, Kevin Jackson, Wade Williams, Jeff Daniel Phillips, Clint Howard, Pancho Moler, Emilio Rivera, Daniel Roebuck, David Ury, Sean Whalen, Austin Stoker, Dee Wallace, Richard Brake, Bill Oberst Jr., Richard Riehle, Dot-Marie Jones ve Tom Papa yer alacak.

Rob Zombie Kimdir?

12 Ocak 1965 doğumlu Amerika’ lı heavy metal şarkıcısı, yönetmen, yapımcı ve senarist ve  aynı zamanda White Zombie grubunun kurucusudur. House of 1000 Corpses, The Devil's Rejects, 2007 yapımı Halloween ve filmin devamı Halloween II gibi önemli filmlerin yönetmenliğini üstlenmiştir. Sanatçının en başarılı filmi The Lords of Salem olarak kabul ediliyor. Sanatçı flmde bazı kişiler tarafından kökünden uzaklaşmakla suçlansa da bir sonraki filmi 31 ile birlikte özüne dönmüştü.

Yorumlar