Tinder'ın 'Swipe Night' Dizisi Dünya Çapında Yayınlanacak

Tinder'ın yakın zamanda yayınlamaya başladığı interaktif dizisi Swipe Night dünya çapında yayınlanacak.

İnteraktif dizi konusunda ilginç bir adım atan Tinder, yakın zamanda uygulama içerisinde bulunan Swipe Night adlı diziyi yayınlamıştı. Büyük bir ilgi gören interaktif dizi gelecek yıl bütün dünya çapında yayınlanacak. Şu an sadece ABD'de kullanımda olan dizi, ekim ayı içerisinde hem eşleşmelerde hem de mesajlaşmalarda büyük bir artış yakalamıştı. Tinder uygulamasının yayıncı firması olan Match, üçüncü çeyrek yatırımcı toplantısında dizinin önümüzdeki yıl bütün dünyada yayınlanacağını söyledi.

Swipe Night, 2020 yılının başlarından itibaren ABD dışındaki diğer ülkelerde de kullanıma sunulacak. Dizinin ana amacı kullanıcıları buluşturma ve günlük hayattaki diğer etkinliklerde de bir araya getirmek olarak görünüyor.

Bir Tinder Dizisi: Swipe Night

Swipe Night, kullanıcıların hikaye içerisinde oluşacak seçimleri kaydırarak hikayenin devamını yönlendiriyorlar. Bu model Kendi Maceranı Seç olarak biliniyor. Dizide yapılan seçimler kullanıcıların profillerinde de yer alıyor. Yani kullanıcının hikayeyi nasıl ilerlettiği bilinerek düşünce yapısı da görülebiliyor.

Swipe Night interaktif dizisinin her bir bölümü 5 dakika sürüyor. Ekim ayı süresince her pazar günü saat 6'da yayınlanan Swipe Night, büyük ilgi topluyor. Tinder'ın yaptığı açıklamaya göre dizini yayınlandığı gün, eşleşme sayılarında %26 artış görülürken mesajların sayısında da %12 artış var. Ayrıca kullanıcılar daha uzunca mesajlaşıyorlar.

Tinder, dizinin devam edeceğini direkt olarak söylemese de belli ediyor. Ayrcıa Swipe Night dizisinin 1.sezonunu yayın platformlarına satacaklarını da söylediler. Swipe Night dizinin fragmanını haberimizin üst bölümünden izleyebilirsiniz.

Yorumlar