Tom Hanks'li Greyhound Filminden Etkileyici Fragman

Tom Hanks’in başrolünde yer aldığı savaş filmi Greyhound’dan ilk fragman yayınlandı.

Hollywood’un en usta isimlerinden olan ve en son A Beautiful Day In The Neighborhood filmiyle adından söz ettiren Tom Hanks’in hem senaryo ekibinde yer aldığı hem de başrol koltuğunda oturduğu Greyhound filminden ilk fragman paylaşıldı. Tom Hanks; That Thing You Do! ve Larry Crowne filmlerinin ardından üçüncü kez senaryo çalışmasına imza atıyor. İkinci Dünya Savaşı temalı Greyhound filminin ilk fragmanı oldukça etkileyici görünüyor.

Greyhound Filminin Konusu

Greyhound filmi dünya tarihinde binlerce örneği bulunan  İkinci Dünya Savaşı filmlerinin arasına katılacak. Film; savaşta yaşanan bazı gerçek hikayeleri anlatıyor. Filmde bir Amerikan gemisi Nazi botları tarafından pusuya düşürülüyor. Tom Hanks’in canlandırdığı kaptan Ernest Krause karakteri de pusu günü gemideki ilk görev gününü geçiriyor.

Greyhound Filminin Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Greyhound filmini daha çok görüntü yönetmeni kimliği ile tanınan Aaron Schneider tarafından yönetiliyor. Senaryo ekibinde Tom Hanks’in yer aldığı filmin yapım ekibinin tecrübeli ve büyük yıldızlardan oluştuğunu söylemek güç. Zira bu Schneider’in ikinci yönetmenlik deneyimi olacak. Greyhound filminin vizyon tarihi 15 Mayıs 2020.

Greyhound Filminin Fragmanı

Yorumlar