Tom Hardy'li Venom Filminin İkincisi Gelecek

Tom Hardy'li Venom Filminin İkincisi Gelecek

Marvel’ın anti kahramanı olan Venom’un macerası devam edecek.

İlk Venom filminin yapımcısı Amy Adams’ın yaptığı açıklamaya göre Marvel’ın sevilen anti kahramanı Venom’un devam filmi gelecek. İlk Venom filmi oldukça başarılı bir gişe hasılatı elde etmişti. Ancak anti kahraman fikri beğenildiği kadar tepki de çekmiş hatta Venom karakteri yapmacık bulunmuştu. Ancak Marvel ekibi sonuçtan memnun olacak ki Venom; Tom Hardy ile ikinci kez perdede olacak.

 

Yeni Venom Filmine Yeni Yönetmen

İkinci Venom filminin başrol oyuncusu değişmeyecek. Venom’a tekrar Tom Hardy hayat verecek. Ancak filmin yönetmeni değişiyor. İkinci filmi Mr. Banks ve Grinin Elli Tonu filmlerinden tanıdığımız başarılı yönetmen Kelly Marcel yönetecek.

İkinci Venom Filminin Vizyon Tarihi Ne Zaman

İlk Venom filmi 855 milyon dolarlık başarılı bir hasılata ulaşmıştı. Eleştirmenler tarafından çoğunlukla eleştirilen “kötü karakter” filminde Tom Hardy’e Michelle Williams, Riz Ahmed, Scott Haze, Jenny Slate, Woody Harrelson gibi isimler de eşlik etmişti. Venom’un hikayesini bir seri haline getirecek olan ikinci Venom filmi için şimdilik düşünülen vizyon tarihi 2 Ekim 2020.
 

Yorumlar