Tom Holland, Spider- Man 3 Filmi Hakkında Açıklama Yaptı

Tom Holland,  Spider- Man 3 Filmi Hakkında Açıklama Yaptı

Sony ve Marvel ortak yapımı Spider- Man 3 filmi ile ilgili açıklama başrol oyuncu Tom Holland tarafından yapıldı.

Son Sony ve Marvel ortak yapımı Spider-Man filmi hakkında konuşan ylıdız oyuncu Tom Holland'ın söylediklerine göre Spider-Man 3 filminin çekimlerine yaz aylarında başlanacak. Bununla birlikte Spider-Man: Far From Home ve Spider-Man Homecoming filmlerinden de tanıdığımız bir isim Spider-Man 3 filminin oyuncu kadrosunda yer alacak.

Spider-Man çizgi roman uyarlamalarının haklarına sahip olan Sony, Spider-Man 3 filminin ardından seriyi Marvel Evreni'nden tamamen ayıracağının bilgisini vermişti.

Holland'ın yaptığı açıklamaya göre, Spider-Man 3'ün çekimleri Atlanta'da yapılacak. Senaryoyu okuduğunu söyleyen Holland, çok çılgınca olduğunu söyledi. Vizyon tarihi 16 Temmuz 2021 olarak belirlenen Spider-Man 3 filmi için John Watts'ın tekrar Seinfeld bölümünden ilham alacağı söylentileri var. İlk iki filmde de farklı bölümlerden ilham lan Watts, bu sefer de Serenity'yi kullanacak. Ayrıca Spider-Man için bir de spin-off filmi çekileceği duyuruldu. Spin-off filminin senaristliğini The Amazing Spider-Man 2 filminin de senaristi olan Roberto Orci üstlenecek.

*Son yapılan açıklamaya göre Spider-Man 3 filmi 5 Kasım 2021 tarihine ertelendi.

Yorumlar