Top Gun: Maverick Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Tom Cruise’lu Top Gun: Maverick filminin ilk fragmanı nihayet yayınlandı.

Amerika’nın savaş ve bilim kurgu filmlerindeki aranan ismi, tecrübeli aktör Tom Cruise’u ünlü yapan film olarak bilinen 1986 yapımı Top Gun filminin devamı Top Gun: Maverick’in merakla beklenen fragmanı paylaşıldı. Tom Cruise; fragmanı paylaşırken “Maverick geri döndü.” notunu düştü. Şüphesiz tecrübeli aktörün 33 yıl sonra aynı karaktere hayat verdiği için heyecanlı olduğunu söyleyebiliriz. Tom Cruise ilk filmde ABD Deniz Kuvvetleri Teğmeni Pete Mitchell rolündeydi. Aradan geçen 33 seneye rağmen Tom Cruise; hala teğmen rolünü oynayabilecek bir görüntüye sahip. Ancak fragman üzerinden yaptığımız kontrole göre hikayede de aradan 30 sene geçmiş. Yine de bir düşünebilirlerdi

 

Top Gun: Maverick Filmine Özel Teknolojiler

Filmde kullanılan ekipman, teknoloji ve efektler ile ilgili çok uzun zamandır birçok şey söyleniyor. Fragmanda da zaten Cruise’u bir süpersonik jet kullanırken görüyoruz. Çok fazla askeri aracın, ileri seviye özel efektlerin kullanıldığı film 6K olarak çekiliyor. Filmin hava çekimleri çok konuşulacak gibi gözüküyor.

Top Gun: Maverick Filminin Kadrosu Ve Vizyon Tarihi 

İlk filmi 350 milyon dolar hasılat elde eden Top Gun; ikinci filminde bu miktarı geçmeyi hedefliyor. Filmin yönetmen koltuğunda Joseph Kosinski olacak. Tom Cruise’a oyunculuk konusunda Jennifer Connelly ve Jon Hamm gibi isimler eşlik ediyor. Film Türkiye’de 26 Haziran 2020 günü vizyonda olacak.
 

Top Gun: Maverick Filminin Fragmanı

Yorumlar