Transformers: War For Cybertron Trilogy’den Fragman Yayınlandı

Transformers: War For Cybertron Trilogy’den Fragman Yayınlandı

Netflix Türkiye, Temmuz ayının sonunda yayınlanacak Transformers: War For Cybertron Trilogy’nin Türkçe altyazılı fragmanını paylaştı.

Netflix'in bul yıl animasyon yapımlarına daha fazla yatırım yapacağını geçtiğimiz günlerde duymuştuk. Bu yatırım planı kapsamında birçok animasyon türünde içerikler yayınlanacak olan Netflix, Transformers: War For Cyber: Kuşatma dizisinden yeni bir fragman paylaştı.

Türkçe altyazılı yayınlanan fragman, Decepticon'lar ve Autobot'lar arasında geçen yıkıcı savaşı konu alıyor. Transformers'ın kökeninin anlatılacağı bu hikayede, Cybertron'ı yakından tanıma fırsatı buluyoruz. 

Transformers: War For Cyber: Kuşatma Resmi Fragmanı

Transformers: War For Cybertron Trilogy: Kuşatma'nın konusuna yakında bakalım.

Transformers: War For Cybertron Trilogy Konusu

Transformers'ı daha önce hiç görmediğiniz bir şekilde izleyicilerine sunacak olan Netflix, Decepticon ve Autobot robotlarının arasındaki savaşın son saatlerini konu alıyor. Transformers: War For Cybertron Trilogy'nin Netflix'te yer alan hikayesi ise şu şekilde:
Autobot ve Decepticon robotları arasındaki yıkıcı iç savaşın son saatleridir. Gezegenleri Cybertron'u harap eden bu savaş, kırılma noktasındadır. Liderler Optimus Prime ve Megatron, kendi dünyalarını kurtarmak ve halklarını birleştirmek istemektedir, fakat her ikisi de kuralları kendi belirlemek ister.
Bu çatışmayı bitirmeye çalışan Megatron, Cybertron gezegenindeki tüm yaşamın ve gücün kaynağı olan Allspark'ı kullanarak Autobot'ları ‘yeniden biçimlendirmeyi’ ve böylece Cybertron'u ‘birleştirmeyi’ planlar.
Sayıca ve cephanece kendilerinden üstün olan düşmanın kuşatması altındaki savaş yorgunu Autobot’lar, çaresizce bir dizi karşı saldırı planlar. Bir şekilde her şey yolunda giderse, bu planın sonunda akıl almaz bir seçenek söz konusu olacak ve gezegenlerini kurtarmak için onu öldürmeleri gerekecektir.”
Transformers: War For Cybertron Trilogy: Kuşatma, 30 Temmuz tarihinde Netflix'te yayında olacak.

Kaynak: https://www.webtekno.com/netflix-transformers-war-for-cybertron-trilogy-nin-turkce-altyazili-fragmanini-yayinladi-h96285.html

Transformers: War For Cybertron Trilogy - Kuşatma

Transformers: War For Cybertron Trilogy - Kuşatma

Yayın Durumu: Devam Ediyor
Yapımcı:

Yorumlar