True Mothers-Asa Gu Kuru Filminin İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Cannes 2020 Seçkisinden “True Mothers-Asa gu Kuru” Filminin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde 73. Cannes Film Festivalinin 2020 yılı için hazırladığı seçkiyi sizlerle paylaşmıştık. Yönetmenliğini Naomi Kawase’nin üstlendiği filmin, programa göre sonbaharda seyirci ile buluşması planlanıyor.

Hikari Filminin Yönetmeni Naomi Kawase

Japon yönetmen Naomi Kawase’yi; The Mourning Forest-Mogari no mori, Still The Water-Futasume no mado ve Hikari filmleri ile sinema dünyasında tanınmaya başlamıştı. Yönetmen Kawase, bu sene “The Mothers-Asa gu Kuru” filmi ile Cannes Film Festivaline yedinci kez konuk olacaktı ancak koronavirüs nedeniyle festivalin ertelenmesi ile planlar değişti. Filmin Cannes 2020 seçkisi ile sinemaseverler ile buluşmasına karar verildi.  

True Mother Filminin Konusu

“True Mother” filmi; Mizuki Tsujimura’nın aynı isimli romanından esinlenerek beyazperdeye uyarlandı. Filmde, biyolojik olarak çocuk sahibi olmaya çalışan ancak bir türlü başarılı olamayan  bir çiftin hikayesi anlatılıyor. Bu çift, bir çocuğu evlat edinmeye karar veriyor. Çiftin mücadelesi, 6 yıl sonra evlat edinilen çocuğun biyolojik annesinin ortaya çıkması ve para için çeşitli sorunlar yaratması ile giderek zorlaşıyor.

True Mothers Filminin Fragmanı

Yorumlar