Türk Oyuncu İkinci Kez Bir Hollywood Filminde!

avatar
Anonim Editör
Türk Oyuncu İkinci Kez Bir Hollywood Filminde!

Fadik Sevin Atasoy "Peril of a Godsend"  Filminde Oynayacak!

 

Başarılı oyuncu, yapımcılığını "James Bond" filmlerinin yıldızı Pierce Brosnan'ın oğlu Sean Brosnan'ın, yönetmenliğini ise Markus Redmond'ın yaptığı "The 6th Degree" de rol almıştı.

Uzun süredir Amerika' da yaşayan ve sanat çalışmalarına orada devam eden Atasoy, çekimlerine Ocak 2018'de başlanması planlanan, yönetmenliğini Michelle Danner'ın yaptığı "Peril of a Godsend" adlı filmde başrollerden birinde yer alacak. Gelecek yılın sonlarına doğru vizyona girmesi beklenen film, Irak, Afganistan ve Suriye gibi çatışmaların yaşandığı bölgelerden kurtarılan çocukların, Türkiye'de koruma altına alınmasını anlatacak.
 
Atasoy, oyuncusu olduğu ve konusu Türkiye' de geçen bir filmin ülkesinde çekilmemesi konusunda duyduğu üzüntüyü de dile getirdi. Filmin dış çekimlerinin İstanbul' da yapılması konusundaki ısrarlarının en sonunda yanıt bulduğunu anlatan oyuncu, şöyle konuştu: 
"Filmde mekanların içinde geçen bölümler New Mexico'da çekilecek. En azından dış çekimlerin Türkiye'de yapılmasını istedim. 'Gerekirse Türkiye'de çekilen kısmın ortak yapımcılığını da üstlenirim' dedim. Israrlarım sonucunda en azından dış çekimler İstanbul'da yapılacak."