TV+ Özel İçerikleriyle Yoluna Devam Ediyor

TV+ Özel İçerikleriyle Yoluna Devam Ediyor

Türkiye'nin iddialı dijital platformu TV+; içerik sayısını arttırmaya devam ediyor.

TV+ platformu son dönemlerde dijital yayıncılığa iddialı bir adım attı. Bir süre önce birçok TV kanalına canlı ulaşım imkanı veren dijital platformlarında içerik alım süreçlerini de hızlandıran TV+; elindeki içeriklere her geçen gün bir yenisini eklemeye devam ediyor.

Bu Diziler Türkiye’de Sadece TV+ Platformunda

Premium paketinde bulunan seçkin sinema ve spor kanallarının yanı sıra bütün ulusal kanalları da bünyesinde bulunduran TV+ platformunda dev bir film, dizi ve belgesel arşivi bulunmakta. En güncel ve çok beğenilen yapımların eklendiği platform; son dönemlerde Türkiye’de sadece kendilerinde yayına giren yeni dizileriyle çok konuşuluyor. TV+ platformuna özel dizilerin arasında DES, Darkness: Those Who Kill, Face to Face, Enslaved ve Roadkill gibi iddialı oyuncu kadrolarıyla öne çıkan yapımlar yer alıyor.

TV+ Platformu Nasıl Kullanılır?

Kaliteli bir yayıncılık ilkesi ile hareket eden TV+ platformu web tarayıcılar üzerinden sorunsuz hizmet sunmasının yanısıra mobil ve Smart TV uygulamaları üzerinden de erişime açık durumda. Platforma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca TV+’ın özel içeriklerinin eleştirilerini Cinedb web sitesi ve Youtube kanalında bulabileceksiniz.

Cinedb üyelerine özel TV+ aboneliği hediyesi için takipte kalın!

Yorumlar