Tuvana Türkay'ın Onur Tuna Göndermesi Olay Oldu

Tuvana Türkay; Ağır Romantik filminin galasında yaptığı açıklamayla olay oldu.

Deniz Denizciler’in yazıp yönettiği ve başrollerinde Onur Tuna, Tuvana Türkay, Altan Erkekli isimlerinin yer aldığı Ağır Romantik isimli filmi geçtiğimiz günlerde galasını gerçekleştirdi. Gösterimin ardından filmin oyuncuları basın mensuplarına açıklamalar yaptı. Açıklamalar esnasında ilk önce Onur Tuna; filmi çekerken eğlendiklerinden ve güzel sahneler ortaya koyduklarından bahsetti. Ardından söz alan Tuvana Türkay’ın “çekerken çok eğlendik” klişesi ile dalga geçmesi kısa sürede sosyal medyada olay oldu.

Tuvana Türkay; Onur Tuna İle Dalga Mı Geçti?

Güzel oyuncu Tuvana Türkay; Onur Tuna’nın ardından yaptığı açıklamalarda “Biz çekerken çok eğlendik. Umarım izleyenler de bunu hissederler klişelerine girmeyeceğim. Hiç kimse çektiği filmle alakalı 'Ben çok kötü bir film çektim; gitmeyin, izlemeyin' demez” ifadelerinde bulundu. Türkay’ın bu cümleleri söyleyiş tarzı ve attığı kahkahalar esnasında Onur Tuna ve Altan Erkekli’nin şaşırmış bir şekilde suratlarının düştüğü görüldü. 

Tuvana Türkay Instagram’dan Açıklama Yaptı

Yaptığı açıklamalar sosyal medyada kısa sürede gündem olan Türkay; sosyal medya hesabı üzerinden sitemkar bir açıklamada bulundu. "Röportaja çıkmadan, içerde bütün oyuncular bu cümlenin klişeliğiyle ilgili espriler yaptık ve gülüp, eğlendik. En az çekilen 10 filmin 8 tanesinin galasında 'Biz çekerken çok eğlendik' denmesinin şakasını yaptığım için kusura bakmayın. Çünkü inanılmaz derecede kötü niyetli, kötü kalpli ve kötülükle beslenen insanlar olduğunuz aklımdan çıkmış. Ayrıca partnerim 'Eğlenerek çektik' diyor. Dolayısıyla; kusur, görenindir." şeklinde yazılı bir açıklama yapan Türkay; sosyal medyada hakkında olumsuz şeyler yazanlarla ilgili suç duyurusunda bulunacağını belirtti.
Ağır Romantik

Ağır Romantik

Vizyon Tarihi: 14 Şubat 2020
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar