Üç Adam Ve Bir Bebek Filmi Yeniden Çekiliyor

Üç Adam Ve Bir Bebek Filmi Yeniden Çekiliyor

Disney+, 80'li yılların sevilen komedi filmi “Üç Adam ve Bir Bebek“i yeniden çekmeye hazırlanıyor, başrol ise Zac Efron olacak.

Disney, yeni bir film uyarlaması için hazırlıklara başladı. 1987 yılında yayınlanan "Three Man and A Baby" isimli komedi filmi, yeniden çekilecek. Disney+ üzerinden gösterime girecek olan uyarlama filmin başrolünde ise Zac Efron olacak.

2019 Kasım ayında açılışı gerçekleşen Disney+ yeni projelerle büyümeye devam ediyor. Her geçen gün dijital platformlar arasında giderek yükselişe geçen Disney+ uyarlama çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor. 1987 yılında yayınlanan "Three Man and A Baby" isimli komedi filminin uyarlaması için hazırlıklara başlandı. Usta oyuncu Tom Selleck, orijinal filmin başrol oyuncusuydu. Uyarlama filmin başrolünde ise High School Musical, 17 Again, Hairspray, The Greatest Showman gibi yapımlarla tanınan Zac Efron olacak. Orjinal filmde Tom Selleck'e Steve Guttenberg ve Ted Danson eşlik etmişti. Filmin yönetmenliğini ise Leonard Nimoy üstlenmişti. Uyarlama filmde Zac Efron'a henüz hangi oyuncuların eşlik edeceği belli olmadı. Yeni filmin yapımcılığını Gordon Gray üstlenecek. Uyarlama senaryoyu ise Will Reichel hazırladı. Filmi kimin yöneteceği ise henüz belli olmadı.

"Three Man and A Baby" Filminin Konusu

Filmde New Yorklu üç bekar adamın bir bebekle yaşadıkları komik bir şekilde anlatılıyordu. Manhattan'da bir apartman dairesinde yaşayan bu üç arkadaştan Peter mimar, Michael sanatçı, Jack ise oyuncudur. Film çekimleri için Türkiye'ye gittiği sırada Jack'in bir kızı olduğu öğrenilir. Peter ve Michael, bebeği apartman dairelerinin önünde bulur. İki bekar arkadaş, bebeğin bakımını üstlenmek zorunda kalırlar ve hayatları tümüyle değişir. "Three Man and A Baby" filmi dünya genelinde 100 milyon hasılat elde ederek büyük bir başarı yakaladı. 1990 yılında ise filmin devamı niteliğinde "Three Man and A Little Lady" isimli film yayınlandı. "Three Man and A Baby" filminin yeni versiyonunun da orjinali kadar başarılı olması bekleniyor.

Yorumlar