Uncharted: Drake's Fortune Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Uncharted: Drake's Fortune Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Video oyunu uyarlaması Uncharted: Drake’s Fortune filminin vizyon tarihi belli oldu. Film 18 Aralık 2020'de vizyona girecek.

Genellikle başarılı oyunların film olarak uyarlanmasına alışkınız. Hatta burada sizler için video oyunlarından uyarlanan filmleri listelemiştik. Bu furyaya yeni bir film katılıyor. Oyun dünyasının en sevilen ve sinematik gücü yüksek serilerinden Uncharted; film haline geliyor. Filmin net vizyon tarihi belli oldu.

 

UNCHARTED: DRAKE’S FORTUNE Filminin Hikayesi

Uncharted oyun serisi 2007 yılında başlamış ve Nathan Drake isimli bir definecinin maceralarını anlatmıştı. Bu seride Drake’in en büyük yardımcısı ise arkadaşı Sully olmuştu. Seri 2016 yılında Uncharted 4: A Thief’s End ile Nathan Drake karakterini emekli ederek final yaptı. Ardından Uncharted: Kayıp Miras oyunu ile serinin kadın karakterlerinin hikayeleri anlatıldı. Serinin sinema filmi uyarlaması olacak olan Uncharted: Drake’s Fortune (Drake’in Serveti) isimli yapımın çalışmaları 2017 senesinden beri sürüyor.
 

UNCHARTED: DRAKE’S FORTUNE Filmi Oyuncuları ve Vizyon Tarihi

Uncharted: Drake’s Fortune filminin başrollerinde Spider-Man rolünden tanıdığımız Tom Holland (Drake’in gençliği) ve Sully rolünde Breaking Bad’in yıldızı Bryan Cranston yer alacak.  Dan Trachtenberg’in yöneteceği filmin planlanan vizyon tarihi 18 Aralık 2020. Yani Uncharted hayranları bir süre daha sabretmek zorunda.
 
Uncharted : Drake´s Fortune

Uncharted : Drake´s Fortune

Tür:
Yönetmen:

Yorumlar