Universal, Başrolü Ryan Reynolds'a Verdi

Universal, Başrolü Ryan Reynolds'a Verdi

Universal, yeni komedi filmi “Everyday Parenting Tips“in başrolü için Ryan Reynolds ile anlaşma sağladı.

Deadpool filmindeki oyunculuğu ve sempatikliği ile gönlümüzde taht kuran Ryan Reynolds, Universal ile yeni bir anlaşma imzaladı. "Everyday Parenting Tips" isimli komedi filminin başrolünü kabul eden ünlü oyuncuyu yoğun bir çekim dönemi bekliyor. Ryan Reynolds, "Everyday Parenting Tips" haricinde önümüzdeki dönemde "Red Notice", "Clue", "A Christmas Carol" ve "Deadpool 3" filmleri ile seyirci karşısına çıkacak.

Everyday Parenting Tips Filminin Konusu

"Everyday Parenting Tips" isimli canavar temalı komedi filmi Simon Rich'in New Yorker'da yayınlanan bir hikayesinden uyarlanarak hayata geçirilecek. Ebeveynlik hakkında çeşitli ipuçları taşıyan filmin hikayesi Gorgok the Annihilator, Ctharga the Eater of Souls canavarların dünyaya gelmesiyle ve Drain of Ga isimli portalın açılmasıyla bir salgın ile başlayacak. Canavarla dolan dünyada oğlunu korumak için mücadele eden bir baba ise filmin merkezinde yer alacak. Bu karaktere Ryan Reynolds hayat verecek.

Everyday Parenting Tips Film Ekibi

"Everyday Parenting Tips" filminin yönetmen koltuğunda Paddington filmi ile tanınan Paul King oturacak. Spider-Man: In The Spider-Verse filminin yapımcıları Phil Lord ve Chris Miller, "Everyday Parenting Tips" filminin yapımcılığını üstlenecek. Filmin uyarlama kaynağı olan hikayenin yazarı Simon Rich, aynı zamanda senaryoyu da hazırlayacak. Kamera arkası ekibinde yer alan isimler az çok belli olmasına rağmen henüz filmin ne zaman çekileceği netleşmedi. Coronavirüs salgını nedeniyle hem yapımcılar hem de şirketler kesin bir tarih söyleyemiyor.

Yorumlar