Ünlü Oyuncu Murat Cemcir Yeni Filmi İçin 20 Kilo Verdi

Ünlü Oyuncu Murat Cemcir Yeni Filmi İçin 20 Kilo Verdi

Komedi oyuncusu Murat Cemcir imaj değişikliğine gitti.

Son yıllarda Ahmet Kural ile birlikte başrolde yer aldığı komedi yapımlarıyla hızlı bir tırmanışa geçen Murat Cemcir; yeni filmi için dev bir imaj değişikliğine gitti. Bir süredir ekranlarda ve sinema perdesinde yer almayan başarılı oyuncunun Baba Parası isim filmdeki rolü için tam 20 kilo birden verdiği öğrenildi. Cemcir; son halini Instagram hesabı üzerinden paylaştı ve epey pozitif yorum aldı.

 

Ahlat Ağacı Performansı İle Murat Cemcir Büyük Başarı Yakaladı

Nuri Bilge Ceylan’ın “sanat filmi” Ahlat Ağacı’nda baba rolünde oynayan Murat Cemcir; alıştığımız komedi tarzının dışında bir rolde yer alınca hepimizi şaşırtmıştı. Cemcir; bu yeni rolü o kadar iyi oynadı ki herkesi bir kez daha şaşkına çevirdi. Film ekibi ile birlikte Cannes Film Festivali’ne katılan ve ödül için yarışan Cemcir; çeşitli ülkelerden ödül aldı. Geçtiğimiz günlerde yılın en iyi erkek oyuncu performansları sıralayan uluslararası bir listede Cemcir’in ismi de yer aldı.

Ailecek Şaşkınız Sonrası Baba Parası

Kardeş Payı dizisi ile TV performanslarını sonlandıran Murat Cemcir, Ahmet Kural ikilisi; dizinin ardından Çalgı Çengi 2 ve Ailecek Şaşkınız filmlerinde yer aldı. Herkes ikiliden yeni bir dizi veya Düğün Dernek serisinin devamını beklerken; Kural yaşadığı kişisel problemlerden ötürü, Murat Cemcir ise yeni rolüne hazırlandığı için ortalardan kayboldu. Murat Cemcir; uzun süre sonra Baba Parası filmindeki rolü için 20 kilo vererek hayranlarının karşısına çıktı.
 
Baba Parası

Baba Parası

Vizyon Tarihi: 01 Ocak 2020
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar