Ünlü Yazardan Cem Yılmaz'a Sert Sözler

Ünlü Yazardan Cem Yılmaz'a Sert Sözler

Sabah gazetesi yazarından usta komedyen Cem Yılmaz’a büyük tepki geldi.

Sabah Gazetesi bünyesindeki yazarlardan Mevlüt Tezel; ünlü oyuncu, komedyen Cem Yılmaz’ın filmlerindeki reklam miktarı ile ilgili sert bir yazı kaleme aldı. Cem Yılmaz’ın vizyona girmesi için gün sayılan Karakomik Filmler isimli serisindeki sponsor otomobili için çektiği reklam filmlerinin dolaşıma girmesine dikkat çeken Tezel; Yılmaz için kapitalist ve sponsor yalakası gibi sözler kullandı.

 

Cem Yılmaz’ın Filmlerindeki Reklam Miktarı

Cem Yılmaz daha öncede filmlerinde reklamları fazla ön plana koymasıyla defalarca eleştirilmişti. Operatör reklamları, masada ve oyuncularının ellerinde duran ve isimleri birkaç kez zikredilen içecekler, filmlerde kullanılan araçlar… Yılmaz konuyla ilgili daha önce sponsor desteği olmadan film çekemem açıklamasında bulunmuştu. Şu bir gerçek ki filmlerde göze batan reklamlar kullanmak sadece Cem Yılmaz’a özgü bir durum değil. Özellikle son yıllarda önemli bir yönetmenin filmindeki araba markası dikkat çekmiş ayrıca internet üzerinden çok fazla seyirci çeken bir dizideki teknoloji markası da dizinin önüne geçmişti.
 

Cem Yılmaz Reklamı Abartıyor

Mevlüt Tezel yazısında sponsor desteği almanın normal olduğundan ancak Cem Yılmaz’ın artık bu işi fazlaca abarttığından yakındı. Hatta senaryoyu yazmadan önce markalarla anlaşma yaptığına dair iddiaya girmeye de hazır olduğunu belirtti.
 
 
Karakomik Filmler 2 Arada

Karakomik Filmler 2 Arada

Tür:
Oyuncular:
Yönetmen:

Yorumlar