Usta Aktör Antonio Banderas'a Coronavirüs Teşhisi Kondu

Usta Aktör Antonio Banderas'a Coronavirüs Teşhisi Kondu

Coronavirüs salgınına yakalanan ünlü isim Antonio Banderas, 60. yaş gününü karantinada geçirmek zorunda kaldığını açıkladı.

Coronavirüs salgınının dünya genelinde hız kesmeden yayılmaya devam etmesiyle ünlüler dünyasından vaka haberleri gelmeye başladı. Sinema dünyasının vazgeçilmez isimlerinden biri olan Antonio Banderas da coronavirüse yakalandı. "Pain and Glory" filmindeki oyunculuğu ile Oscar Ödülüne aday gösterilen Banderas, kendisine coronavirüs tanısı konulduğunu sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, İspanyol aktör; 60. yaş gününü karantinada kutlamak zorunda kaldığını belirtti.

Karantinayı Verimli Değerlendirecek

Usta oyuncu Antonio Banderas, yaptığı paylaşımda "Görece iyi ama sadece normalden biraz daha yorgun hissediyorum. Dünyadaki pek çok insanı etkileyen bulaşıcı hastalığın üstesinden gelmeme izin vereceğini umduğum tedaviye uyarak mümkün olan en kısa sürede iyileşeceğimden eminim." ifadelerine yer verdi. Aynı zamanda karantina sürecini verimli değerlendirmek istediğini belirten oyuncu, bu isteğini "Bu izolasyonu okuyarak, yazarak, dinlenerek ve heves ile geldiğim 60 yaşıma anlam verecek planlar yaparak geçireceğim. Hepinizi kucaklıyorum." sözleri ile dile getirdi.

Sinema dünyasının tanınan isimleri, bu paylaşımın ardından Antonio Banderas'a geçmiş olsun dileklerini ilettiler. İspanyol aktör ve komedyen Santi Rodriguez "Sevgili Antonio, koşullar bir şeyleri kutlamak için en iyi durumda olmasa bile iyi dileklerimi gönderiyorum. Umarım doğum gününü en iyi şekilde kutlayacaksın." sözleri ile Banderas'ın doğum gününü de kutlamış oldu.

Banderas'ın Son Projeleri

Antonio Banderas, özellikle "The Mask of Zorro", "Once Upon a Time in Mexico", "The Skin I Live In" filmleri ile tanınıyor. İspanyol oyuncu en sonra Pedro Almodóvar imzalı "Pain and Glory" filminde rol almıştı. 2021 yılında ise yönetmenliğini Patrick Hughes’ın üstlendiği "The Hitman’s Wife’s Bodyguard" filmi ile beyazperdede olacak.

Yorumlar