Usta Aktör Sylvester Stallone Korkuttu

Usta Aktör Sylvester Stallone Korkuttu

Sylvester Stallone, Rambo 5 sonrası sağlık durumu ile ilgili korkuttu.

Sinema tarihinin en büyük aktörlerinden kabul edilen, Rocky ve Rambo serilerinin efsane başrolü Sylvester Stallone; Rambo 5 filminin çekimlerinin ardından bir itirafta bulundu.

 
Uzun yıllar sonra Rambo 5 için tekrar spor salonlarına döndüğünü söyleyen Stallone, 72 yaşında spor yapmanın kendisini çok zorladığını söyledi. Film için yaptığı hazırlıkların vücudunda ciddi oranda hasar oluşturduğunu ve bu hasarı toparlamak için uzun bir zamana ihtiyaç duyacağını söyleyen usta aktör, muhtemelen Rambo 5 ile birlikte sadece Rambo serisine değil başrolünde yer alacağı “hareketli” filmlere de veda edecek.
 

RAMBO 5 NE ANLATIYOR?

Beşinci Rambo filminde, John Rambo sonunda yerleşik hayata geçiyor. Arizona’da kendine yeni bir hayat kuruyor. Bir aile çiftliği satın alıp sakin bir hayata adım adım atıyor. Üstelik burada kendine bir aile ediniyor. Onun ailesi olarak gördüğü iki kişi var. Bunlardan biri Maria diğeri ise Gabriella. Sakin hayatı Meksikalı insan tacirlerinin Gabriella’yı kaçırmasıyla alt üst oluyor. Bu süreçte onların genç kızları kaçırdığını ve fuhuşa sürüklediğini anlıyor. Üvey kardeşi kaçırılan gazeteci Carmen Delgado ile ortaklık kurarak onları durdurmak üzere harekete geçiyor.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış, ilk yorumlayan sen ol.