Uzay Temalı Komedi Dizisi Avenue 5'ten İlk Fragman Yayınlandı

HBO'nun uzay temalı komedi dizisi olan Avenue 5'ten ilk fragman paylaşıldı.

ABD'nin önde gelen televizyon kanallarından HBO, uzay temalı komedi dizisi olan Avenue 5'ten fragman yayınladı. Altın Küre Ödülüne sahip Hugh Laurie'nin başrolünde yer aldığı dizinin senaristliğini ve yapımcılığını Armando Iannucci üstleniyor. Önümüzdeki yıl yayınlanmaya başlayacak olan bilim kurgu komedisi Avenue 5'te, Kaptan Ryan Clark (Hugh Laurie) liderliğindeki Avenue 5 isimli uzay turizminde kullanılan yolcu gemisinde olup bitenlere tanık olacağız.

"The Thich of It" ve "Veep" yapımlarının yaratıcısı Armando Iannucci tarafından hayata geçecek proje uzayda geçen bir bilim kurgu komedisi olarak ilerleyecek.  Altın Küre Ödülüne sahip Hugh Laurie'nin başrolünde yer aldığı yapımın çekimleri Londra'da gerçekleştirilmişti.

Avenue 5 Dizisinin Konusu

Ryan Clark (Hugh Laurie) uzay gemisinin kendine güvenen kaptanıdır. Avenue 5 lüks bir uzay gemisidir. Bu gemiyle uzay seyahatlerine çıkan zengin yolcular yoğa yaparlar, eğlenirler, ellerinde alkol kadehleriyle konuşmalar yaparlar. Her yerde altın ve pahalı kıyafetler vardır. Ancak bir süre sonra durum kontrolden çıkar. Gösterge tablosuna bakıldığında geminin bazı yerlerinde yalıtım bozulmuş, bu da Avenue 5’in kullanımı ile ilgili sorunlara yol açmıştır. Yolcular ve mürettebat panik içindeler. Kaptan Clark uzay gemisinde ortaya çıkan kritik durumu kontrol altına almak zorundadır…

Avenue 5 Dizisinin Oyuncuları

Hugh Laurie'nin Kaptan Ryan Clark karakterini canlandırdığı dizide Josh Gad, Zach Woods, Nikki Amuka-Bird, Rebecca Front, Ethan Phillips, Lenora Crichlow ve Suzy Nakamura yer alıyor.

Avenue 5 Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

HBO'nun merakla beklenen uzay komedi Avenue 5, 2020 yılının Ocak ayında yayınlaması bekleniyor.

Avenue 5 Fragmanı

Yorumlar