Venom 2'nin Kötü Karakteri Shriek'i Naomie Harris Canlandıracak

Venom 2'nin Kötü Karakteri Shriek'i Naomie Harris Canlandıracak

Tom Hardy’nin tekrardan başrolüne geçeceği devam filmi Venom 2’nin oyuncu kadrosuna Naomie Harris de katıldı.

Skyfall, Rampage: Büyük Yıkım, Moonlight, 28 Days Later ve James Bond serisinden tanıdığımız Naomie Harris, filmde Venom’un karşısında yer alan Shriek karakterini canlandıracak. Shriek karakterini çizgi romanlardan Frances Barrison olarak biliyoruz. Barrison, mutanta dönüşmeden önce yasadışı madde satıcısı olarak yeraltı dünyasında yer alıyordu. Shriek karakteri, ses patlamaları ile düşmanlarını etkisiz hale getiriyor ve uçabilme özelliğine de sahip. Carnage’ın hem sevgilisi hem de suç ortağı olan Shriek, Venom’un başına dert açacak gibi görünüyor.

Venom 2’de Carnage karakterine ilk filmde de olduğu gibi Woody Harrelson hayat verecek. Sevilen oyuncu Tom Hardy’nin yanı sıra Michelle Williams Anne Weying karakteri ile karşımıza çıkacak. Filmin  yönetmen koltuğunda ise Breathe filmininde yönetmenliğini üstlenmiş olan Andy Serkis yer alıyor.

Venom: Zehirli Öfke filmi büyük bir ilgi toplayarak 855 milyon dolarlık bir gişe hasılatı elde etti. Serinin ikinci filminin konusu hakkında henüz herhangi bir bilgi yer almıyor. İlk filmin konusu ise şöyleydi: Eddie Brock hırslı bir muhabirdir. Sevgilisinin çalıştığı araştırma firmasının sahibi de peşinde olduğu hikayelerden biridir. Kötü niyetli ve kendi amaçları doğrultusunda hareket eden bu adamın hikayesinin peşinde koşarken, Eddie, sadece simbiyoz hâlinde yaşayabilen ve adrenalinle beslenen uzaylı bir organizmanın firma tarafından keşfedildiğini ve insan deneklerle birleştirilmeye çalışıldığını öğrenir. Ancak araştırmasında fazla ilerleyen Eddie, Venom adı verilen bu organizmanın sıradaki taşıyıcısı olur. Bir yandan vücudunu ve zihnini kontrol altına alan organizmayla mücadele eden Eddie, bir yandan da firma sahibinin kendisini öldürmesi için gönderdiği kişilerden kaçmalıdır...

Serinin ikinci filminin 2 Ekim 2020 tarihinde sinemalarda izleyicisiyle buluşması planlanıyor.

Yorumlar