Venom'un İkinci Filminin İsmi Açıklanırken Ertelendiği Duyuruldu

Venom'un İkinci Filminin İsmi Açıklanırken Ertelendiği Duyuruldu

Sony, ikinci Venom filminin adının Venom: Let There Be Carnage olduğunu açıkladı. Film, 25 Haziran 2021 tarihinde vizyona girecek.

Vizyona girmesinden bugüne ağır eleştirilere maruz kalan Venom, devam filmi ile Ekim ayında izleyicileri ile buluşacaktı. Sony'nin yaptığı yeni açıklamada filmin ismi açıklanırken 2021 yılında ertelendiği duyuruldu.

5 Ekim 2018 tarihinde vizyona giren ve başrolünde ünlü oyuncu Tom Hardy'nin yer aldığı Venom, birçok olumsuz eleştiriye rağmen hikaye ortada bırakılmayacak. Sony'den çıkacak yeni Venom filminin adı Venom: Let There Be Carnage olarak açıklandı. Filmin vizyon tarihi önceki açıklamalara göre 2 Ekim 2020 iken Sony'nin yaptığı yeni duyuru ile birlikte Venom: Let There Be Carnage 25 Haziran 2021 tarihinde vizyona girecek.

Venom: Let There Be Carnage filminin ertelenmesi ile birlikte Sony, 2020 yılında izleyici ile buluşması beklenen neredeyse bütün yapımlar ertelenmiş oldu.  Bugüne kadar şirket, Morbius, Ghostbuster: Afterlife ve Uncharted gibi büyük bir merakla beklenen yapımlar da ileri tarihe ertelendi.

Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

Vizyon Tarihi: 25 Haziran 2021
Yönetmen:

Yorumlar