Vince Vaughn'dan Yeni Bir Animasyon

Vince Vaughn'dan Yeni Bir Animasyon

Oyuncu Vince Vaughn, Fox için animasyon komedi dizisi hazırlayacak.

Fox Entertainment, yeni bir animasyon komedi dizisi için Vince Vaughn ile anlaşma sağladı. Vince Vaughn'ın, Victoria Vaughn ve Peter Billingsley ile ortak olduğu Wild West Picture Show yapım şirketi animasyon dizinin senaryosunu hazırlayacak. Henüz dizi için bir senaryo ekibi oluşturulmadı ancak Vince, Victoria ve Billingsly ekibi aynı zamanda yürütücü yapımcı olarak dizide yer alacak. Wild West Picture Show, Netflix'te yayınlanan "F Is For Family" dizisi ile ilk animasyon yapımını piyasaya sürmüştü. Onay aldığı takdirde Fox'un projesi ikinci animasyon yapımı olacak.

Vince Vaughn Hakkında

Vince Vaughn, Wild West Picture Show şirketi ile birçok projeye yapımcı olarak dahil olmanın yanı sıra oyunculuk yaparak sinema dünyasındaki kariyerine devam ediyor. “Wedding Crashers”, “Dodgeball”, “Old School” ve “The Crashers” gibi çok beğenilen komedi filmlerinde rol almıştı. Bunların haricinde "Break-Up", “Hacksaw Ridge”, “Into the Wild” ve “Brawl of Cell Block 99” gibi projelerdeki başarılı oyunculuğu ile kariyerinde önemli adımlar attı. Son olarak HBO'nun "True Detective" dizisinin ikinci sezonunda rol alarak seyirci karşısına çıktı.

Fox'un Yükselişi

Fox Entertainment, animasyon yapımları ile önde gelen kanallar arasında yer alıyor. Efsane “The Simpsons”, “Family Guy” ve “Bob's Burgers”  yapımlarındaki başarısını yeni animasyon projeleri olan “Bless the Harts” ve “Duncanville”e taşımayı hedefliyor. Gelecek sezon yayınlanacak olan “The Great North” ve “Housebroken” animasyon dizilerinin duyurusunu yapan kanalın yeni animasyon projesi merak ediliyor.

Yorumlar