Warner Bros. Set Hazırlıklarına Başladı

Warner Bros. Set Hazırlıklarına Başladı

Coronavirüs nedeniyle prodüksiyonuna ara verilen Animal Kingdom ve Shameless için sete geri dönülüyor.

Coronavirüs salgını nedeniyle mart ayından bu yana çekimleri durdurulan yapımlar için hazırlıklara başlandı. Warner Bros. Television,  2 popüler dizisi için sete geri dönüyor. "Animal Kingdom" ve "Shameless" dizilerinin çekimleri bu hafta itibariyle Los Angeles'ta başladı. "Animal Kingdom"ın 5. sezonu TNT'de yayınlanacak. "Shameless" dizisi ise 11. ve son sezonu ile Showtime'da olacak. 14 Eylül Pazartesi günü ise CBS komedi dizisi Moms için çalışmalar başlayacak. Warner Bros.'un takvimine göre yaklaşık 20 dizinin çekimleri için Eylül ayının sonunda setlere geri dönülmesi gerekiyor.

Şef Ann Sarnoff'tan Açıklama

Warner Media Studios & Networks şirketlerinin şefi Ann Sarnoff, son gelişmeler hakkında açıklama yaptı. Açıklamasında "Televizyon şovları Güney Kaliforniya'da yeniden başlıyor ve yayınlanıyor. Sete geri dönmek için çok çalışıyoruz. Böylece HBO Max'e ve tüm ortaklarımıza, kablo kanallarına ve CW'ye erişmek için bu program akışına sahip olabilirsiniz." ifadelerine yer verdi.

Lucifer İçin Geri Sayım Başladı

Warner Bros. Stüdyolarının Netflix ile ortak yapımı olan "Lucifer" için set tarihi açıklandı. 24 Eylül itibariyle çalışmalara devam edilecek ve 5.sezonun 16. ve son bölümü tamamlanmış olacak. 5. Sezon çekimlerinin tamamlanmasının ardından altıncı ve final sezonu için prodüksiyon başlayacak.

Shameless

Shameless

Yayın Durumu: Yeni Sezon Bekleniyor
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar