Warner Bros'tan Zatanna Filmi Geliyor

Warner Bros'tan Zatanna Filmi Geliyor

Warner Bros., yeni bir live-action projesi üzerinde çalışmalara başladı.

DC filmlerini, sinemaseverleri ile buluşturan Warner Bros Stüdyoları, yeni bir live-action projesi için J.J. Abrams'ın Bad Robot şirketi ile çalışmalara başladı. Bu yeni projede sihirbaz bir süper kahraman olarak bilinen Zatanna, beyazperdeye uyarlanacak. Bir zamanlar Superman dizisi Smallville ile tanımış olduğumuz Zatanna karakteri, şimdi tek başına bir süper kahraman olarak karşımıza çıkacak.

Süper Kahraman Zatanna!

Zatanna karakteri, yazar Gardner Fox ve çizer Murphy Anderson ikilisi tarafından yaratılmıştı. Zatanna Zatara, karakteri sihirli güçleri sayesinden suçlularla savaşan sihirbaz John Zatara'nın kızı olarak karşımıza çıkmıştı. Zatara ailesi, gizemli bir ırk olan Homo Magilerin bir üyesidir ve aslında Leonardo Da Vinci'nin torunudur. Nostradamus ve simyacı Nicholas Flamel ile bağlantıları vardır. Zatanna, babasının yanında New York'ta büyür, annesinin öldüğünü zanneder ama aslında annesinin gizli görevi için kendisine böyle denmiştir. Zatanna da sihirbaz bir süper kahraman olarak Hawkman ve Hawkgirl gibi kahramanlarla birlikte kötülüğe karşı mücadele eder.

Bad Robots Şirketinin Diğer Projeleri

Bad Robots Şirketi, iki farklı DC projesi üzerinde çalışıyor. Zatanna filminin hayata geçirileceği netleşmiş olsa da Batgirl için henüz hazırlıklar başlamadı. Supergirl filminin de yapılacağı söylentisi kulislerde konuşulsa da henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar