Watchmen Dizisinden Yeni Video Yayınlandı

HBO'nun Watchmen dizisinden yeni bir video yayınladı. Videoda Regina King yorumcu olarak karşımıza çıkıyor.

Alan Moore'un olay yaratan çizgi roman serisi The Watchmen, sinemada büyük yankı uyandırmıştı.Herkesin maske taktığı ortamda kötü karakterler ile kahramanlar arasındaki farkın nasıl da kaybolduğuna odaklanan seri etkileyici bir hikaye anlatmıştı.

Şimdi ise Watchmen, HBO dizisi oalrak geri dönüğş yapmaya hazırlanıyor. Yayınlanan yeni videoda serinin yarıcı olan Damon Lindelöf'ün de imzası var. Watchmen'de, yorumları yapan Regina Ling'in yanı sıra Jean Smart, Don Johnson ve Jeremy Irons da yer alacak. Dizinin vizyon tarihi ise 20 Ekim. Watchmen'in yönetmenlik koltuğunda ise Nicole Kassell yer alıyor.
Videoda dizi hakkında nazı detayları görüyoruz. Rorschach maskesine benzeyen maskeler takmış bir terör organizasyonu olan The Seventh Cavalry'yi görüyoruz. Amerika tarihinde 7. Süvari isimli birlik, 25 yıl boyunca Kızılderililerle kıyasıya mücadele etmiştir. Sonrasında ise bu adı taşıyan bütün birlikler savaşlarda cepheye gönderilen ilk ekipler olmuşlardır.

Seride Kimler Yer Alacak?

HBO'nun The Watchmen serisinde; Regina King, Jeremy Irons, Don Johnson, Jean Smart, Tim Blake Nelson, Louis Gossett Jr., Yahya Abdul-Mateen II, Hong Chau, Andrew Howard, Tom Mison, Frances Fisher, Jacob Ming-Trent, Sara Vickers, Dylan Schombing ve James Wolk yer alacak.

HBO Tarafından Yayınlanan Watchmen Videosu

Yorumlar