Westworld Dizisi 3. Sezonundan Yeni Fragman Yayınlandı

Westworld dizisinin 3. sezonuna dair henüz yayınlanmamış bir fragman ortaya çıkarıldı.

2018’in ilk aylarında ikinci sezonu yayınlanan ve neredeyse iki senedir ekranlardan uzak olan HBO’nun sevilen dizisi Westworld; 3. sezonuyla izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Westworld’ün 3. sezonuna dair bir fragman yakın bir tarihte paylaşılmıştı. Ancak dizinin sitesini inceleyen hayranlar sitede gizlenen yeni bir 3. sezon fragmanı daha keşfetti. İzleyicilerin bulup paylaştığı fragman daha sonra HBO tarafından da liste dışı olarak Youtube’a eklendi.

Westworld Dizisinin Konusu

1976 tarihinde Westworld adıyla çekilmiş bir filmden uyarlanan Westworld dizisi; HBO tarihinin en başarılı dizileri arasında sayılıyor. Dünya tarihinde belki de hiç görülmemiş bir şekilde bilim kurgu ve western türlerini birleştiren Westworld; izleyicilere bir bilgisayar oyununun içindeymiş hissi vermeyi başarıyor. Westworld dizisinde gelişmiş yapay zekaya sahip robotlar gelecekteki hayvanat bahçesi benzeri tema parklarda insanlar için sergileniyor. Bu parklarda robotların yanı sıra Vahşi Batı ve eski Japonya ile ilgili konseptler de mevcut. Dizinin üçüncü sezonunda Westworld bize sadece tema parkları değil bu tema parkların var olduğu yıllardaki evreni de tanıtacak.

Westworld Dizisinin Oyuncuları ve 3. Sezon Yayın Tarihi

Westworld dizisinin oyuncu kadrosunda Evan Rachel Wood, Jeffrey Wright, Thandie Newton, Ed Harris ve Luke Hemsworth gibi önemli isimler yer alıyor. Bu sezon oyuncu kadrosuna Aaron Paul da eklenecek. Westworld dizisinin üçüncü sezonu 15 Mart 2020’de yayınlanacak.

Yorumlar