Westworld'ün 3.Sezonundan Tanıtım Videosu Yayınlandı

HBO'nun popüler dizilerinden olan Westworld'den üçüncü sezon tanıtım videosu yayınlandı.

Westworld'ün yayınlanan üçüncü sezon tanıtım fragmanında, Silikon Vadisi'nde bulunan teknoloji devlerine odaklanmamızı sağladı.

Westworld'ün ilk iki sezonunda bir tatil yerinde yapay zekanın ve robotik teknolojinin kullanılması konularında şekillenmişti. Dizinin üçüncü sezonundan yayınlanan fragmanda ise Silikon Vadisin'deki teknoloji devlerinde götürecek.

HBO'nun resmi Youtube kanalında yayınladığı üçüncü sezon fragmanında, yeni sezonda yer alacak olan Incite Inc. isimli bir şirketin internet sayfasına yönlendiren bir bağlantı yer alıyor. Bu kurgudan ibaret olan şirket ise Westworld'ün önceki sezonlarında gördüğümüz SCSW'de olduğu gibi tanıtım yolunu izliyor.

Yayınlanan 1 dakika 10 saniyelik tanıtım videosunda Incite Inc.'in kurucu ortağı ve Westworld'ün yeni karakteri olan Dempsey Sr.'ı görüyoruz. Dempsey, yayınlanan tanıtımda şirketin devrimsel strateji motorunun her şeyi düzeltmek için elde bulunan verilerini nasıl kullandığından bahsediyor. Konuşmasını ise "tek seçeneğiniz biziz" şeklinde bitiriyor.

Westworld'ün üçüncü sezonunda Dempsey karakterine hayat veren Jefferson Mays'in yanı sıra Lena Waithe, Scott Mescudi ve Breaking Bad ile tanıdığımız Aaron Paul gibi oyuncular da yer alıyor. Yayınlanan yeni sezon fragmanına göre bu sezon tema parkında değil de dış dünyada geçecek.

Dizinin ilk sezonu izleyiciler tarafından oldukça beğenilmişti. Westworld'ün ilk sezonu Metacritic'te 74 puan alırken ikinci sezonu ile 76 puan almayı başarmıştı. Ayrıca dizinin IMDb puanı da 365.739 (şu anlık sayı) kişinin verdiği oy ile 8,8 puan.

Westworld'ün üçüncü sezonu 2020 yılında seyircileriyle buluşacak.

Yorumlar