Who's the Boss Yeni Bölümleriyle Geri Dönüyor

Who's the Boss Yeni Bölümleriyle Geri Dönüyor

Sony, efsane dizi “Who's the Boss“ın devam bölümleri için hazırlıklara başladı.

İlk bölümü 20 Eylül 1984 yılında yayınlanan ve ilk bölümünden itibaren hem ülkemizde hem dünyanın pek çok yerinde sevilerek izlenmişti. 8 sezon devam eden dizi, şimdi devam bölümleri ile ekranlara geri dönüyor. "Who's the Boss" dizisinin orijinal bölümlerinde yer alan Alyssa Milano ve Tony Danza, dizinin yeni bölümlerine yönetici yapımcı olarak projede yer alacak.

Dizinin haklarına sahip olan Sony Stüdyoları, büyük bir beğeni ile takip edilen "Who's the Boss" dizisinin yeni bölümleri için hazırlıklara başladı. Tony Danza ve Alyssa Milano, baba Tony ve kızı Samantha Micelli olarak yeni bölümlerde rollerini canlandırmaya devam edecek. Dizinin yeni bölümlerinde Samantha'nın hayatı merkeze alınacak. Bekar bir anne olan Samantha, artık emekli olan babası Tony ile aynı evde yaşayacak. Samantha'nın hayatının yanı sıra baba-kız arasındaki ilişki de ele alınacak. Dizinin orijinal kadrosundaki Judith Light ve Danny Pintauro ile görüşmeler devam ediyor. Henüz dizinin yeni bölümlerinde yer alıp almayacakları belli değil. Orijinal kadronun beşinci üyesi Katherine Helmond ise 2019 yılında yaşamını yitirmişti.

Who's the Boss Dizi Ekibi

"Who's the Boss" dizisi Martin Cohan ve Blake Hunter tarafından yaratıldı. Ancak dizinin yeni bölümlerini kimin yazacağı henüz belli olmadı. Dizinin yapımcılığını ise Brent Miller, Milano, Danza ve Dan Farah birlikte üstlenecek. Dizinin hayranları, yeni bölümleri sabırsızlıkla bekliyor.

Yorumlar