Will Smith'in 25 Yıl Sonra Döndüğü Bad Boys For Life Filminden Fragman

Will Smith 25 sene sonra Bad Boys kadrosunda, fragman yayında.

1995 senesinde ilk filmiyle hayatımıza giren Bad Boys serisinin üçüncü filmi olacak olan Bad Boys for Life filminin merakla beklenen fragmanı yayınlandı. Aksiyon ve komedi filmlerinin ustası haline gelen, son olarak Aladdin filmiyle ortalığı kasıp kavuran Will Smith’in Martin Lawrence ile birlikte rol aldığı ve Smith’in ilk aksiyon filmi olan Bad Boys serisinin ilk filminin üzerinden tam 25 yıl geçmek üzere.

 

Bad Boys for Life Filminin Konusu

Hızlı araçlar, kazalar, patlamalı sahneler ile dolu Miami’nin narkotik dedektifleri Will Smith ve Martin Lawrence; daha doğrusu Marcus Burnett ve Mike Lowrey geri dönüyor. Serinin ilk iki filmini aksiyon filmlerinin ustası Michael Bay yönetmişti. İlk iki filmdeki aksiyon üçüncü filme taşınacak ve dedektiflerimiz yine oldukça komik bir üslupla aksiyonun ortasına atılacak. Aladdin ile kendi kariyer rekorunu kıran Will Smith’in bu eski efsanevi seriye yapacağı dönüşle de başarılı bir sonuç alması bekleniyor. İkinci Bad Boys filmi ilkinin hasılatını ikiye katlamıştı, bakalım bu sefer sonuç nasıl olacak.
 

Bad Boys for Life Filminin Oyuncu Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Başrollerinde Will Smith ve Martin Lawrence isimlerinin yer alacağı filmin yönetmenlik koltuğunda bu sefer Michael Bay yok. Filmi Adil El Arbi ve Bilall Fallah yönetecek. Kadrodaki diğer isimler arasında ise Vanessa Hudgens, Charles Melton ve Alexander Ludwig yer alıyor. Filmin vizyon tarihi 7 Ocak 2020 olacak.

Bad Boys For Life Filminin Fragmanı

 
Bad Boys For Lif3

Bad Boys For Lif3

Vizyon Tarihi: 30 Ocak 2020
Tür:

Yorumlar