Will Smith'in Oynadığı Bad Boys For Life Filmi Yolda

Will Smith'in Oynadığı Bad Boys For Life Filmi Yolda

Will Smith ve Martin Lawrence ikilisinin aksiyon komedi tadındaki polisiyesi ‘Bad Boys For Life’ filminin çekimleri tamamlandı.

30 Ocak 2020 tarihinde izleyicinin beğenisine sunulacak olan ‘Bad Boy For Life’ filminin bir yılı aşkın süredir devam eden çekimleri tamamlandı. Çekimlerin tamamlandığını filmin başrol oyuncusu Will Smith sosyal medya paylaşımı ile duyurdu.

Bad Boys Serisinin Önceki Filmleri

Will Smith ve Martin Lawrence ikilisinin aksiyon komedi tadındaki polisiye filmi ‘Bad Boys For Life’ hakkında filmin prodüksiyonuna ait detayların gizli kalması için yapım şirketi oldukça çaba göstermesine rağmen, filmde DJ Khaled’i bir hücrede göreceğimize dair sızan bilgiler oldu! Bad Boys filmi ilk kez 1995’te yayınlamıştı ve serinin devamı Bad Boys 2’de ise 2003 yılında Will Smith ve Martin Lawrence yine Miami polisleri olan Mike Lowrey ve Marcus Burnett canlandırmıştı.

Bad Boys For Life Filminin Oyuncu Kadrosu

‘Bad Boys For Life’ filminin yönetmenliğini Adil El Arbi ve Bilall Fallah üstleniyor. Will Smith ve Martin Lawrence’a ek olarak oyuncu kadrosunda Joe Pantoliano, Paola Núñez, Alexander Ludwig, Vanessa Hudgens, Charles Melton, Jacob Scipio, D.J. Khaled, Kate del Castillo gibi isimler yer alıyor. Filmin senaristi ise Chris Bremner.

 
Bad Boys For Lif3

Bad Boys For Lif3

Vizyon Tarihi: 30 Ocak 2020
Tür:

Yorumlar