Willem Dafoe’ lu Siberia Filminden İlk Fragman

Willem Dafoe’ lu Siberia Filminden İlk Fragman

Berlin Film Festivali’nin iddialı yapımlarından biri olan Siberia’ nın resmi fragmanı paylaşıldı.

Dünya prömiyerini bugün gerçekleştirecek olan Siberia filminin başrolünü usta oyuncu Willem Dafoe üstleniyor.  Merakla beklenen filmin yönetmen koltuğunda ise başarılı yönetmen Abel Ferrara oturuyor. Bu proje yönetmen Ferrara ve başrol oyuncusu Willem Dafoe' i altıncı kez bir araya getiriyor. 

Senaryosunu yönetmen ile Christ Zois’ in birlikte kaleme aldığı filmde Dafoe’ nin yanı sıra Simon McBurney, Daniel Giménez Cacho, Christina Chiriac ve Dounia Sichov gibi isimler yer alıyor. Yurt dışında Mart ayında vizyona girecek olan Siberia filmi, hayatında çok fazla şey yaşayan Clint' in, kendisine yeni bir sayfa açmak istemesiyle başlıyor. Eski hayatını ardında bırakmak isteyen adam, yaşadığı şehirden uzakta kimsenin olmadığı bir kulübeye yerleşir. Burada Mitchell adında bir adam ile garip bir cafe işletmeye başlar. Ancak eski yaşantısının kargaşasından uzaklaşmak için geldiği bu yerde sakinleşmeyi başaramaz. Gerçek olan ile olmayanı birbirinden ayırt edemeyen Clint’ in, bir süre sonra kendisini masalsı bir yolcuğun içinde bulmasını anlatıyor.

Merakla beklenen filmin ülkemiz sinemaları için net bir vizyon tarihi açıklanmadı. Altın Ayı için yarışan Siberia filminin resmi fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar