Without Remorse Filmi 2021’e Ertelendi

Without Remorse Filmi 2021’e Ertelendi

Michael B. Jordan’ın başrolünde yer aldığı, bir casusluk gerilim filmi olan “Without Remorse”nin vizyon tarihi 26 Şubat 2021’e ertelendi.

Dünyanın çeşitli yerlerinde sinemaların açılmasına ilişkin kararlar alınmaya devam ederken, sinema dünyası da yeni filmlerin vizyon tarihlerini ertelemeye devam ediyor. Birkaç haftadır, salgının bir nebze olsa da kontrol altına alınmış olmasıyla normalleşmeye yönelik adımlar atılmaya başlanmıştı. Ancak sinemaların açılmasının ardından vizyona girmesi beklenen filmler hakkında arka arkaya erteleme kararı alındı. “Tenet”, “Mulan”, “Bill & Ted Face The Music” ve “Unhinged” filminin vizyon tarihinin ertelenmesinin ardından “Without Remorse” filmi için de erteleme kararı alındı.

5 Aylık Erteleme Kararı

Paramount Pictures, başrolünde Michael B. Jordan’ın yer aldığı “Without Remorse” filminin vizyon tarihini değiştirdi. 2 Ekim 2020 tarihinde vizyona girmesi planlanan film, 26 Şubat 2021 tarihinde sinema salonlarında gösterilmeye başlanacak.

Without Remorse Filminin Konusu

“Without Remorse” filmi ile 1970 yıllarına döneceğiz. Filmde Deniz Kuvvetleri üyesi John Kelly’nin hayatına konuk olacağız. Eşinin bir cinayete kurban gitmesinin ardından, John Kelly; Baltimore’daki uyuşturucu gangsterleri aracılığıyla karısının katilini bulmaya çalışacak. Ancak bu kutsal amaç için uğraşırken aslında büyük bir komplonun içinde olduğunu çok geç fark edecek ve başı büyük bir belaya girecek.

Without Remorse Filmi Oyuncuları

“Without Remorse” filminin oyuncu kadrosu Michael B. Jordan, Brett Gelman, Jodie Turner-Smith, Jamie Bell, Jacob Scipio, Jack Kesy, Todd Lasance, Luke Mitchell ve Cam Gigandet gibi ünlülerden oluşuyor. Michael B. Jordan aynı zamanda filmin yapımcılığını üstlenen ekibin içinde. Filmin yapım ekibinde ise Michael B. Jordan’ın yanı sıra Akiva Goldsman, Josh Appelbaum ve Andre Nemec yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Stefano Sollima üstlenirken filmin senaryosunu Taylor Sheridan kaleme alıyor.

Yorumlar