Wonder Woman 1984 Filminden İlk Fragman Yayınlandı

DC'nin Wonder Woman 1984 Filminden ilk fragman yayınlandı.

Uzunca bir süredir büyük bir merakla beklenen Wonder Women 1984 filminden ilk fragman yayınlandı. 80'li yıllara yolculuk yapacağımız filmin başrollerinde Gal Gadot, Chris Pine ve Pedro Pascal yer alıyor.

DC Sinematik Evreni'ne 2016 yapımı Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmi ile giriş yapan Wonder Woman, bir yıl sonrasında solo filmi ile beyaz perdeye çıkmıştı. 149 Miyon $ bütçe ile çekilen film dünya çapında 821 Milyon $ gişe hasılatı elde etmişti. 

Uzun süren prodüksiyon aşamalarının ardından Wonder Womabn 1984 filminden sonunda fragman yayınlandı.  80'li yıllarda geçen filmde, Gal Gadot'un hayat verdiği Wonder Woman karakterinin Soğuk Savaş dönemindeki misyonunu göreceğiz.

Yönetmenliğini Patty Jenkins'in yaptığı, senaryosunu ise yine Patty Jenkins, Dave Callaham ve Geoff Johns'un yazdığı Wonder Woman 1984'te, Wonder Woman karakteri ile Gal Godar'u, Narcos dizisi ile tanınan Pedro Pascal'ı Maxvell Lord karakteri ile Chris Pine'ı ise ilk filmde canlandırdığı Steve Trevor karakteri ile göreceğiz.

Yorumlar