Woody Allen' ın Yeni Filminden Fragman Geldi

avatar
Anonim Editör
Hollywood' un dahi ismi Woody Allen yeni filminin çekimlerini sürdürüyor. Annie Hall, Paris'te Gece Yarısı, Vicky Christina Barcelona gibi ses getiren yapımlara imza atan Allen son filmi Cafe Society ve bol yıldızlı oyuncu kadrosu ile sinemaseverlerin karşısına çıkmıştı. Hazırlıkları içerisinde olduğu yeni filmi Wonder Well' de de iddialı oyuncu kadrosu dikkat çekiyor.

Filmin başrollerini Kate Winslet ve Justin Timberlake paylaşırken ikiliye, Max Casella, Juno Temple, Debi Mazar, Jim Belushi, Geneva Carr gibi isimler eşlik ediyor. 

Wonder Well' in Konusu


Sürekli duygusal dalgalanmalar yaşayan, bir zamanların aktristi, şimdinin garsonu Ginny, onun atlı karınca operatörü, kaba saba kocası Humpty, babası Humpty ile uzun yıllar konuşmamış olsa da şimdi onun evinde gangsterlerden saklanan Carolina ve oyun yazarı olmanın hayaliyle yaşayan yakışıklı ve genç cankurtaran Mickey' nin kesişen hayatları anlatılıyor.

Allen' ın Beyaz Perdede ki 47. Filmi

Oscar ödüllü Vittorio Storaro' nun görüntü yönetmenliğini üstlendiği film, 55. New York Film Festivali' nin de kapanış filmi olarak seçildi. 

Dönme Dolap 22. Aralık' ta sinemalarda!