X-Men: Dark Phoenix'ten Son Fragman Yayınlandı

Fox Entertainment Group'un yapımcılığını üstlendiği X-Men: Dark Phoenix'in final fragmanı yayınlandı.

Yayınlanan fragmanda her ne kadar önceden gördüğümüz sahneler yer alıyor olsa da Phoenix, Quicksilver ve Magneto gibi karakterlerden de bahsediyor.

Yayınlanan fragmanda, X-Men, NASA ile birlikte çalışıyor. Beklenmeyen bir anda büyük bir kaza gerçekleşiyor. Patlama ile ortaya çıkan kozmik enerjiyi Jean içine çekiyor. Diğer karakterler herhangibir şey yapamasalarda, korktukları gözlerinden okunuyor. Jean Phoenix'in, Anka Kuşu lakabını alması, Xavier okulundaki diğer öğrencilerin (mutant öğrencilerin), Jean'in öldüğünü düşünmelerinin ardından tekrar hayata dönmesi ile gerçekleşiyor. Fragmanda gördüğümüz Jessica Chastain'in filmde hangi karakteri canlandıracağı konusunda bir bilgi yok. Ayrıca Dark Phoenix'in hikayesi çizgi romanlardan biraz farklı olacak gibi.

X-Men: Dark Phoenix Vizyon Tarihi

X-Men: Dark Phoenix, 7 Haziran 2019'da seyircisiyle buluşacak.

X-Men: Dark Phoenix Konusu

X-Men ekibinin karşısında şimdiye kadarki en zorlu ve güçlü düşmanları vardır; içlerinde biri olan Jean Grey. Uzaydaki bir kurtarma görevi sırasında, Jean gizemli kozmik bir güç tarafından darbe alır. Neredeyse hayatını kaybeden Jean eve döndüğünde bu gücün onu daha güçlü kıldığını fark eder. Ancak bu güç onu aynı zamanda daha dengesiz bir hale de getirmiştir. İçindeki bu varlıkla mücadele eden Jean, güçlerini idrak edemediği ve sınırlandıramadığı bir şekilde serbest bırakır. Kontrolden çıkan Jean sevdiklerine zarar vermeye başlar ve X-Men’i bir arada tutan yapının çözülmesine sebep olur. Parçalanan ekip tekrar birlik olmanın yolunu bulmalıdır. Mevhubahis yalnızca Jean’i kurtarmak değil, aynı zamanda Jean’in içindeki gücü silahlaştırmak ve galaksiye hükmetmek isteyen uzaylılardan dünyayı kurtarmaktır.

Yorumlar