Filtreler

Yabancı Diziler

186 sonuç Sırala
Filtrele

Yabancı diziler kategorisi Türk yapımı olmayan tüm dizileri veri tabanındaki sıraya göre listeler. Özellikle aradığınız türdeki dizileri filtreleyerek detaylandırabilir veya arama motorundan aradığınız dizinin detay sayfasına kolayca ulaşabilirsiniz.

En yeni yabancı dizilere göz atmak isteyen kullanıcılarımız ise tüm dizilerin yer aldığı kategoriye tıklayarak detay sayfalarına ulaşabilir. Burada aile, aksiyon, animasyon, bilim kurgu, biyografi, dram, fantastik, gerilim, gizem, komedi, korku, macera, Netflix dizileri, polisiye, romantik ve tarih gibi bütün dizi çeşitleri yer alır. Popüler dizileri merak edip fikir almak isteyen sinemaseverlerimiz ise ana sayfada yer alan Popüler Diziler sayfasını ziyaret edebilir.

En Çok İzlenen Yabancı Diziler

Tüm diziler kategorimizde ufak detaylarına yer verdiğimiz en çok izlenen yabancı diziler, 2019 yılında HBO tarafından televizyon ekranlarına getirilen Chernobyl, son zamanların en popüler dizisi Game of Thrones ve The X-Files'ın yapımcısı Vince Gillian'ın eseri olan Breaking Bad dizisidir.

2019 yapımı Our Planet, dizi sektöründe birçok ödüle layık görülmüştür. 8 bölümden oluşan dizi, mucize olarak adlandıracağınız bir keşfe sizleri hazırlıyor. Planet Earth’ün yaratıcılarının oluşturduğu bu mükemmel dizi Belgesel türündedir.

Suç, Gizem ve Dram türünde olan Sherlock dizisi ise Amerika’da yayınlanan ilk mini dizi olma özelliğini taşımaktadır. Romandan uyarlanan dizini başrolünde Benedict Cumberbatch yer alıyor.

En İyi Yabancı Diziler

Cinedb olarak kullanıcılarımıza en iyi yabancı dizileri ve dizi detaylarını sunmayı hedefliyoruz. Yabancı dizilerin yer aldığı bu sayfada kullanıcılarımız her türde yabancı diziyi tek bir alanda görebilme olanağına sahip olur. Bu bölümde yabancı diziler siteye eklenme sırasına göre listelenir.

Yabancı dizilerin; yönetmenine, oyuncu kadrosuna, sezon bilgilerine, konusuna ve dizi fragmanlarına bu bölümden ulaşmanız mümkündür. Dizilerin detay sayfalarında ise diziler ile ilgili gelişmeleri ilgili haberler kısmından inceleyebilirsiniz.

/8