Yapı Kredi Bomontiada Film Serisinde Sıra La La Land Filminde

Yapı Kredi Bomontiada Film Serisinde Sıra La La Land Filminde

Yapı Kredi bomontiada, puhutv işbirliğinde müzikal film serisi devam ediyor

Yapı Kredi bomontiada, puhutv işbirliği ile gerçekleştirdiği müzikal film serisi “Aşıklar Şehri- La La Land filmi" ile devam ediyor. Film, 17 Eylül Perşembe günü saat 21:00’de Yapı Kredi bomontiada Avlu’da gösterilecek. La La Land film gösterimi ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

La La Land Filminin Konusu

Damien Chazelle imzalı, Ryan Gosling ve Emma Stone’un başrollerini paylaştığı “La La Land” filmi yolları kesişen iki insanın hikayesini anlatıyor. Hayatlarında yön bulmaya çalışan iki tutkulu insan Sebastian ve Mia'nın yolları, Los Angeles'ta trafiğin sıkışık olduğu bir gün kesişir. Bu iki insanın kalpleri birbiri için atmaya başladığında ortaya çıkan manzarayı hayat şartları bozacak, onları yavaş yavaş hayallerinden uzaklaştırmaya başlayacaktır.

La La Land Gösterimi Hijyen ve Katılım Koşulları

Sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde düzenlenen Avlu’da her gösterimde toplam 70 seyirci ağırlanacaktır. İzleyiciler, gösterim günlerinde saat 19.30 itibariyle alanın girişinde kendi ve bir misafiri adına isim yazdırabilecektir. Kişi sayısı tamamlandığında alana daha fazla seyirci alınmayacaktır.

Aşıklar Şehri (la La Land)

Aşıklar Şehri (la La Land)

Vizyon Tarihi: 30 Aralık 2016
Yönetmen:

Yorumlar